Katalogové číslo: Z000000592

Proud vzduchu procházející vnitřní jednotkou je redukován a tím je dosaženo velmi tichého provozu. Teplotu místnosti je možné udržovat na hranici 10°C, aby nedošlo k nežádoucímu přílišnému ochlazení dané místnosti.

Odeslat poptávku

Nástěnný model LM 

Přestože je produktová škála vnitřních klimatizačních jednotek Aircon FUJI dostatečně široká, již po několik let se mezi zákazníky těší největší oblibě nástěnné modely. Design nástěnných klimatizačních jednotek se vyznačuje elegancí a nadčasovostí.  Kompaktní nástěnné jednotky diskrétně doplňují jakékoliv interiéry.

Dlouhodobá statistika spolehlivosti, způsob technologického zpracování a široký rozsah funkčních vlastností zajišťují, že z každé klimatizace ue uživatel získá ten nejlepší výkon. Dnešní klimatizaci bychom si mohli jen těžko představit bez možnosti regulace – reguluje se nejen chladící výkon, tedy na kolik stupňů se nastaví teplota v místnosti, ale i množství cirkulovaného vzduchu, což se laicky řečeno projevuje jako nastavení otáček ventilátoru. Nástěnné jednotky umožňují až 4 úrovně otáček od nejvyšších až po pomalé, které se vyznačují tzv. supertichým chodem na úrovni lidského šepotu.

Mezi standardní funkce nástěnných klimatizačních jednotek také patří možnost ovládat lamely, které směřují proudící vzduch do míst, kam je potřeba, a to v závislosti na zvoleném režimu. Například režim topení směruje výdechy z jednotky směrem dolů k zemi, aby teplo stoupalo vzhůru ke stropu místnosti a Vy jste se cítili pohodlně. V režimu chlazení je pak vzduch směřován podél stropu, kde ochlazuje teplý vzduch stoupající nahoru a tím je dosaženo maximální možné účinnosti klimatizace.

Standardně je k nástěnným jednotkám dodáván dálkový infra ovladač, jako volitelné příslušenství si lze zvolit kabelový nástěnný ovladač nebo lze ovládat jednotku přes webové rozhraní například z auta po cestě domů. Nástěnné klimatizační jednotky Fuji Electric jsou dodávány ve výkonovém rozpětí od 2 kW až po 8 kW a ve čtyřech modelových řadách. 


Vlastnosti produktu

 • INVERTER: Po spuštění klimatizace je zapotřebí velké množství el. energie, aby v místnosti byla požadovaná teplota co nejdříve. Poté se jednotka automaticky přepne do úsporného nastavení, které zajišťuje ekonomický provoz.
 • REŽIM ECONOMY: Během ekonomického režimu bude teplota v místnosti během chlazení o něco vyšší než je nastavená a během topení o něco málo nižší než je teplota nastavená. Tím je ekonomický režim úspornější než normální režim.
 • Kývání žaluzií (SWING): Lamely pro řízení směru proudu vzduchu se automaticky kývají nahoru/dolů a distribuují tak vzduch rovnoměrně po celé místnosti.
 • Automatická změna – AUTO CHANGEOVER: Konstantní výše požadované teploty je udržována pomocí automatického přepínání provozních režimů (chlazení, vysoušení, topení)
 • Super tichý provoz – SUPER QUIET: Proud vzduchu procházející vnitřní jednotkou je redukován a tím je dosaženo velmi tichého provozu.
 • UDRŽOVACÍ TOPENÍ NA 10°C: Teplotu v místnosti je možné udržovat na hranici 10°C, aby nedošlo k nežádoucímu přílišnému ochlazení dané místnosti.
 • Tichý provoz venkovní jednotky: Snižuje hlučnost venkovní jednotky omezením rychlosti otáček ventilátoru a kompresoru. To oceníte, když je v okolí klid, například v noci.
 • Časovač – PROGRAM TIMER: Tento program umožňuje nastavení střídání doby, kdy má jednotka pracovat a kdy má být v klidu v průběhu 24 hodin.
 • Noční časovač (Usínání) – SLEEP TIMER: Když stisknete tlačítko SLEEP během režimu topení, nastavení termostatu se bude během intervalu činnosti postupně snižovat. Když stisknete tlačítko SLEEP během režimu chlazení, nastavení termostatu se bude během intervalu činnosti postupně zvyšovat. Po dosažení nastavené teploty se jednotka automaticky vypne.
 • Vysoce účinný provoz: Pro nutnost rychlého chlazení nebo topení místnosti.
 • Čistící funkce
 • Vyjímatelný přední panel: Otevíratelný přední panel vnitřní jednotky je možné vyjmout a jednoduše pak provést čištění a údržbu.
 • Filtr odolný proti plísni: Pro čistější použití a jednodušší péči byl vyvinut filtr, který je odolný proti tvorbě plísní.
 • Polyfenolový katechinový čistící filtr: Polyfenolový katechinový filtr čistí vzduch pomocí statické elektřiny od jemných nečistot, prachu, cigaretového kouře i neviditelných pylů. Filtr obsahuje katechin, který potlačuje množení bakterií zachycených filtrem. Podotýkáme, že pokud použijete tento filtr, bude sníženo množství vyfukovaného vzduchu a mírně se sníží výkon jednotky.
 • Dálkové ovládání
 • Bezdrátové dálkové ovládání: Bezdrátové dálkové ovládání umožňuje pohodlné ovládání činnosti klimatizace.

   Výrobce
   aircon FUJI
   Energetická třída
   A++ / A+
   Výkon chlazení
   3400 W
   Výkon topení
   4000 W
   Příkon topení
   1020 W
   Napájení
   230/1/50 V/fáze/Hz
   Množství chladiva
   1,975 kg
   Hlučnost - akust. výkon (vnitřní jednotka)
   59 db(A)
   Hlučnost - akust. výkon (venkovní jednotka)
   61 dB(A)
   Vzduchový výkon (vnitřní jednotka)
   750 m3
   Napájecí napětí
   4,6 A
   Hmotnost netto vnitřní jednotka
   8,5 kg
   Hmotnost netto venkovní jednotka
   26 kg
   Rozměry venkovní jednotky (VxŠxH)
   535/663/293 mm
   Rozměry vnitřní jednotky (VxŠxH)
   268/840/203 mm
   Provozní teploty (topení)
   -15 ~ +24 °C
   Provozní teploty (chlazení)
   -10 ~ +43 °C
   Vzduchový výkon (venkovní jednotka)
   1830 m3
   SCOP
   4,00
   SEER
   7,00
   Příkon chlazení
   970 W
   Chladivo
   R410A