Katalogové číslo: Z000000597MAT

Elegantní design, který získal několik prestižních ocenění, kombinuje výbornou účinnost a ekonomiku provozu – to je LU série od Aircon FUJI.

Odeslat poptávku

Nástěnný model LU

Přestože je produktová škála vnitřních klimatizačních jednotek Aircon FUJI dostatečně široká, již po několik let se mezi zákazníky těší největší oblibě nástěnné modely. Design nástěnných klimatizačních jednotek se vyznačuje elegancí a nadčasovostí.  Kompaktní nástěnné jednotky diskrétně doplňují jakékoliv interiéry.

Dlouhodobá statistika spolehlivosti, způsob technologického zpracování a široký rozsah funkčních vlastností zajišťují, že z každé klimatizace ue uživatel získá ten nejlepší výkon. Dnešní klimatizaci bychom si mohli jen těžko představit bez možnosti regulace – reguluje se nejen chladící výkon, tedy na kolik stupňů se nastaví teplota v místnosti, ale i množství cirkulovaného vzduchu, což se laicky řečeno projevuje jako nastavení otáček ventilátoru. Nástěnné jednotky umožňují až 4 úrovně otáček od nejvyšších až po pomalé, které se vyznačují tzv. supertichým chodem na úrovni lidského šepotu.

Mezi standardní funkce nástěnných klimatizačních jednotek také patří možnost ovládat lamely, které směřují proudící vzduch do míst, kam je potřeba, a to v závislosti na zvoleném režimu. Například režim topení směruje výdechy z jednotky směrem dolů k zemi, aby teplo stoupalo vzhůru ke stropu místnosti a Vy jste se cítili pohodlně. V režimu chlazení je pak vzduch směřován podél stropu, kde ochlazuje teplý vzduch stoupající nahoru a tím je dosaženo maximální možné účinnosti klimatizace.

Standardně je k nástěnným jednotkám dodáván dálkový infra ovladač, jako volitelné příslušenství si lze zvolit kabelový nástěnný ovladač nebo lze ovládat jednotku přes webové rozhraní například z auta po cestě domů. Nástěnné klimatizační jednotky Aircon FUJI jsou dodávány ve výkonovém rozpětí od 2 kW až po 8 kW a ve čtyřech modelových řadách.


Vlastnosti produktu 

 • Inverter: Po spuštění začne jednotka pracovat na vysoký výkon, aby se rychle v místnosti dosáhlo požadované teploty. Následně se jednotka automaticky přepne na nižší ekonomický režim.
 • Úsporný režim: Při úsporném režimu bude teplota mírně vyšší než nastavená (v režimu Chlazení) nebo nižší než nastavená (v režimu Topení) . Tím dochází k úsporám energie.
 • Režim nízké hlučnosti venkovní jednotky: Tento režim snižuje hlučnost venkovní jednotky tak, že snižuje rychlost ventilace a otáčky kompresoru. To je výhodné zejména v noci. 
 • Týdenní časovač: Umožňuje nastavit teplotu a časovače pro libovolný den v týdnu. Můžete nastavit až 4 časy zapnutí a vypnutí pro jeden den.
 • Snímatelný přední panel: Přední panel lze jednoduše sejmout během čištění a údržby.
 • Filtr odolný proti plísním: Vzduchový filtr je navržen tak, aby byl odolný proti plísním, a tak umožnil čistější provoz a snadnější údržbu.
 • Polyfenolový katechinový filtr: Polyfenolový katechinový filtr používá statickou elektřinu k čištění vzduchu. Filtr obsahuje katechin, který účinně zabraňuje růstu bakterií na něm zachycených. Při použití tohoto filtru je proudění vzduchu nižší, a také se mírně sníží výkon klimatizační jednotky.
 • Ionizačně dezodorační filtr: Filtr osvěžuje vzduch rozkladem pachů použitím oxidačního a redukčního efektu iontů vzniklých na tenkých keramických částicích.
 • Kývavý rozptyl vzduchu: Lamely se automaticky pohybují nahoru a dolů, aby se vzduch rovnoměrně rozptýlil do všech koutů místnosti.
 • Automatický provoz: Režimy (Chlazení, Topení a Vysoušení) se automaticky přepnou, aby byla zachována a udržována nastavená teplota.
 • Režim 10°C: Teplotu v místnosti lze udržovat na 10°C, aby se zabránilo jejímu přílišnému.
 • Režim vysokého výkonu: Používá se pro rychlé ochlazení nebo vytopení místnosti. 
 • Spánkový režim: Pokud je Spánkový režim zapnut během režimu Topení, nastavení termostatu se během provozu postupně snižuje; pokud je zapnut během režimu Chlazení nebo Vysoušení, nastavení termostatu se během provozu postupně zvyšuje. Po dosažení nastaveného času se klimatizační jednotka automaticky vypne.
 • Bezdrátový dálkový ovladač: Bezdrátový dálkový ovladač umožňuje pohodlnou obsluhuklimatizační jednotky.
Výrobce
aircon FUJI
Energetická třída
A++/A+
Chladivo
R410A