DAITSU APD 9 CK

Akce Bazar -25%

Katalogové číslo: ZAFD09C4CKB26

Mobilní klimatizace Daitsu je vhodná pro prostory kde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace např: v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledem památkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost, která Vám umožní klimatizovat více prostor během dne. Přístroj je vhodný pro prostory o velikosti 10-16 m2.

Není skladem

  • 9 900 Kč
  • 7 490 Kč s DPH

ROZBALENO

DAITSU APD-9CK je nové zboží, které má originální obal. Jedná se o nový produkt, který byl rozbalený za účelem předvádění či focení pro e-shop. Zboží je ve výborném stavu, je plně funkční, bez jakýchkoli závad. Produkt má poškozený obal, k čemuž došlo během transportu.

  • DAITSU APD-9CK má standardní záruku na 24 měsíců.
  • Po zakoupení můžete zboží standardně vrátit do 14 dnů.

Detailní popis výrobku:

  • originální obal (obal je poškozený, nemá vliv na výrobek a obsah balení)
  • kompletní příslušenství
  • nepoužité, bez vad

Mobilní klimatizace Daitsu je vhodná pro prostorykde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace např:v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledempamátkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost, která Vám umožní klimatizovatvíce prostor během dne. Přístroj je vhodný pro prostory ovelikosti 10-16 m2.  

Jednotka nepotřebuje odbornou montáž, stačí ji zapojit doelektrické sítě, hadici s odvodem horkého vzduchu odvést do venkovníhoprostoru skrze okno nebo otvor ve zdi a klimatizace může začít ochlazovat.

Hlavními funkcemi jsou chlazení a odvlhčování. Každý jistě ocenífunkci 24 hodinového časovače, kdy můžete nastavit zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovanou denní dobu. Klimatizaceje vybavena funkcí automatického resetu. Pokud dojde k výpadkuelektrického proudu, přístroj se opět zapne v režimu naposledy nastavenémpřed jeho výpadkem. 

Funkci SLEEP využijete v noci, kdy bude přístroj udržovat příjemné klima proVáš co nejpohodlnější spánek. Dalším režimem je funkce DRY (odvlhčování), kterábude udržovat vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. V režimuAUTO bude jednotka automaticky určovat provozní režim pro Vaše optimálnípohodlí. Na LED displeji se vždy bude zobrazovataktuální pokojová teplota a nastavený provozní režim.  

U tétomobilní klimatizace není nutné vylévat nádržkus kondenzovanou vodou, neboť má speciální funkci odpařováníkondenzátu

Jednotka má funkciautomatického mytí (vnitřní sušení), která slouží k vnitřnímu sušenípřístroje, aby se v něm následkem zbytkové vlhkosti netvořil plíseň apod.

Klimatizace jeenergeticky nenáročná, řadí se do energetické třídy A. Tím, že využíváekologické chladivo R32 je šetrná k životnímu prostředí. Vyznačujese tichým provozem.  

jednotce patří multifunkční ovladač, kterýVám zajistí naprosté pohodlí, pokud nechcete k jednotce zbytečně vstávat anastavovat ručně funkce na ovládacím panelu. Výhodu tohoto ovladače ocenípředevším rodiče, neboť má dětskoupojistku proti změně nastavených hodnot.  

Instalace klimatizace je velmi jednoduchá a intuitivní. Součástí balení jesada pro instalaci výfukové hadice z okna. Hadici pouze zacvaknete dokoncovek, natáhnete na potřebnou délku a jednu z koncovek pak nasadíte přímo napřístroj a druhou zacvaknete do lišty, kterou vsadíte do pootevřeného okna. 

Výrobce
DAITSU
Stav zboží
Rozbaleno
Energetická třída
A
Výkon chlazení
2640 W
Hmotnost netto
27,5 kg
Napájení
220-240/1/50 V/fáze/Hz
Kontrolní ovládání
dálkové
Vzduchový výkon (H/M/L)
330/300/270 m3/h
Vhodná pro prostor
10-16 m2
Provozní teploty (chlazení)
+16 ~ +30 °C
Výkon vysoušení ( 35°C, HR 85% ):
1 l/h
Hlučnost (otáčky -nízké/střední/vysoké)
49/51/53 dB (A)
Pro prostory o rozměrech
do 40 m3
Příkon chlazení
1010 W
Provozní proud
4,5 A
Chladivo
R32
Hloubka
395 mm
Šířka
315 mm
Výška
770 mm