Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Multisplit TWIN/TRIPLE

Fuji Electric ABF 22UiS-LV

Katalogové číslo: ZAMFP22R3IS

Multisplitový inverterový systém série S-LA umožňuje variabilní instalaci dvou nebo tří vnitřních jednotek na jednu jednotku venkovní.

Doprava ZdarmaNávrh systému zdarma

Systém ze série S-LA je navržen pro dosažení optimálních podmínek velkých prostor, uplatnění tak nalézá zejména v komerčních prostorách. Vnitřní jednotky lze rozvrhnout podle prostorových dispozic místnosti. S ohledem na výkony vnitřních jednotek se tento systém uplatní zejména v rozlehlých obchodních prostorách, showroomech, nebo v kancelářích typu open space.

KOMFORTNÍ FUNKCE:

  • Automatické dvojité nastavení výfuku vzduchu: komplexní nastavení lopatek umožní automatické nastavování horizontálního a vertikálného směru.
  • Automatický restart: v případě dočasného výpadku proudu se následně klimatizace zapne v tom samém provozním režimu, jakmile se přívod vzduchu obnoví.
  • Automatický režim: jednotka se automatický přepíná mezi režimy topení a chlazení podle nastavené teploty a pokojové teploty.
  • Provoz při teplotě 10°C: pokojovou teplotu lze nastavit tak, aby neklesla pod 10°C, což znamená, že pokoj se příliš neprochladí, pokud není obýván.
  • Nastavení automatického proudění vzduchu: mikro počítač automaticky nastaví proudění vzduchu tak, aby se přizpůsobilo změnám pokojové teploty.
  • Týdenní + zpětný časovač: tento časovač umí nastavit teplotu ve dvou časových rozpětí a na každý den týdne.

Parametry produktu

Hmotnost netto:
27 kg
Napájení:
230/ 1/ 50 V/fáze/Hz
Hloubka:
655 mm
Šířka:
990 mm
Výška:
199 mm

Dokumenty

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !