Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Multisplit pro 8 místností

Fuji Electric AOF45Ui-MI8

Katalogové číslo: Z000000676

Venkovní jednotka pro multi typ pro 8 místnosti.

Doprava ZdarmaNávrh systému zdarma

Velká sezónní účinnost

Aktuální provoz je vedený na základě měnících se venkovních teplot v závislosti na počasí a ročním období, navíc, zvláště u multi systémů ne všechny místnosti jsou chlazeny nebo vytápěny po celou dobu. Takže více než 90% aktuálního provozního času klimatizace pracují na částečný výkon namísto jmenovitého výkonu. Po zvážení této skutečnosti jsme se zaměřily na provoz, který šetří energie a vychází z aktuálního využívání klimatizace. Účinnost při částečném vytížení se dramaticky navýšila díky našemu nově vyvinutému ALL DC a inverterovému systému. 

Rychlé dosažení komfortu díky optimalizovanému ovládání chladiva

V každé místnosti je dosaženo nastavené hodnoty velmi rychle a komfortně díky optimalizovanému ovládání chladiva. 

Centrální dálkový ovladač

Centrální dálkový ovladač vyvinutý pro aplikaci v obytných rezidencích. Všechny vnitřní jednotky mohou být skupinově ovládány pomocí jednoduchých povelů. Plánované řízení a další funkce lze využívat k dosažení ještě vyšší energetické úspory. 


Režim temperování na 10°C - při odchodu z místnosti se spustí minimální topný režim a pokojová teplota se udržuje na 10°C

Ekonomický provoz - ekonomický provoz šetří energii, protože nastavená teplota vnitřní jednotky se posouvá o 1°C a maximální el. hodnota venkovní jednotky je potlačena.

Týdenní časovač - během dne lze 4x nastavit ON/OFF. Dva týdenní programy lze nastavit tak, aby odpovídaly chladící a topné sezóně.

Tichý provoz - uživatel si může vybrat ze 4 úrovní hlučnosti v závislosti na instalaci. Čas provozu lze nastavit pomocí časovače.

Velkokapacitní zapojení - až 8 vnitřních jednotek lze zapojit k jedné venkovní jednotce. Připojitelná kapacita vnitřních jednotek činí maximálně 130%. Vyhovuje jakémukoliv rozvržení místnosti.Parametry produktu

Výkon:
14000 W
Chladivo:
R410A
Příkon:
5,20/5,07 W
Výkon topení:
16000 W
Hloubka:
370 mm
Šířka:
970 mm
Výška:
914 mm

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !