Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Tepelná čerpadla voda-voda

HP3 BW AQUASMART

Katalogové číslo: ZT10216704ASM

Tepelná čerpadla voda-voda řady AQUASMART využívají geotermálního tepla podzemní vody a předávají jej dále do otopné soustavy. Tato čerpadla jsou velmi výkonná a dosahují vysoké energetické účinnosti. Díky tomu se hodí témeř do všech typů objektů. Jeji velkou předností je extrémně tichý provoz.

Doprava ZdarmaNávrh systému zdarma

Tepelná čerpadla typu voda-voda využívají obnovitelnou energii podzemní vody. Voda je z jedné studny odčerpáváná a po odebrání tepla je druhou studnou navrácena zpět. U tepelných čerpadel voda-voda je dosahováno nejlepších topných faktorů. Voda musí být k dispozici v dostatečném množství a kvalitě.
Tepelná čerpadla AQUASMART jsou dostupná ve výkonech od 8 do 22 kW a jsou vhodná i pro objekty s tepelnou ztrátou až do 25 kW. Instalace tepelného čerpadla typu voda-voda je vhodná především v oblastech s rozsáhlým výskytem spodních vod. Se zabudovaným regulátorem vytápění, oběhovým sekundárním čerpadlem třídy účinnosti A a s integrovanými pružnými hadicemi pro přímé připojení potrubí, je toto tepelné čerpadlo připraveno pro jednoduchou instalaci. Obsluha je jednoduchá díky technicky vyspělému řídicímu systému, který kromě automatického řízení tepelného čerpadla dokáže zajistit všechny potřebné funkce pro moderní vytápěcí systém.


Vlastnosti tepelného čerpadla AQUASMART:

  • Vestavěná oběhová čerpadla
  • Silové napájení elektrokotle 7,5 kW (jeden stupeň)
  • Silové napájení elektrického dohřevu TeV - 3,0 kW
  • Řízení dvou topných okruhů
  • Řízení jednoho směšovacího ventilu
  • Externí komunikace MODBUS TCP
  • Ovládání a diagnostika ON-LINE
 

Dokumenty

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !