Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Tepelná čerpadla země-voda

HP3 BW TERRASTAR

Katalogové číslo: ZT12274201TS

Tepelná čerpadla řady TERRASTAR jsou určena do všech typů objektů, i těch s velkou energetickou náročností, jelikož jsou standardně dodávána ve výkonové řadě od 23 do 41 kW. V případě potřeby vyšších topných výkonů je možné tato čerpadla řadit do kaskády.

Doprava ZdarmaNávrh systému zdarma

Tepelná čerpadla TERRASTAR vynikají maximální výbavou celého systému a kromě vytápění jsou také vhodná pro ohřev teplé vody. Čerpadla řady TERRASTAR Plus jsou navíc doplněna o unikátní funkci pasivního chlazení, kdy je v případě potřeby využíván přídavný zabudovaný výměník pro účely chlazení. Zdrojem chladu jsou tytéž zemní vrty, které v zimě poskytují energii k vytápění.

Tepelné čerpadlo funguje perfektně spolu s podlahovými topnými systémy nebo topnými konvektory a jeho požadavek na energii je minimální.Elektronicky řízená oběhová čerpadla primární i topné strany přispívají ke zvýšení topného faktoru tepelného čerpadla. Samozřejmostí je vestavěný elektrokotel pro pokrytí krátkodobých vyšších potřeb tepla. Stabilní topný výkon a vysoký topný faktor předurčuje tato čerpadla pro instalace v chladnějších oblastech. Obsluha těchto čerpadel je velmi jednoduchá, přehledný displej s grafickým vyobrazením uživatele intuitivně navádí k nastavení potřebných parametrů.

Vlastnosti tepelného čerpadla TERRA NEO:

  • Grafický displej pro komfortní ovládání
  • Spínání záložního zdroje ve třech stupních
  • Řízení tří topných okruhů
  • Řízení tří směšovacích ventilů
  • Externí komunikace MODBUS TCP
  • Ovládání a diagnostika ON-LINE

Dokumenty

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !