Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Mobilní klimatizace

SAKURA SPC 40R-DAME

Katalogové číslo: ZAFSPC40DAME
EAN: 6935628522624

Nový model mobilní klimatizace Sakura SPC 40R-DAME vyniká svým chladícím výkonem 4kW, ale také kapacitou odvlhčování, která dosahuje až 70 litrů za den. Dalšími praktickými funkcemi jsou režim topení a ventilace. Klimatizace je vhodná do místností o rozměru až 40m2. Díky transportním kolečkům ji jednoduše přesunete do místnosti, kde aktuálně potřebujete klimatizovat nebo topit.

Doprava ZdarmaRozšířená záruka

Nový model mobilní klimatizace Sakura SPC 40R-DAME vyniká svým chladícím výkonem 4kW, ale také kapacitou odvlhčování, která dosahuje až 70 litrů za den. Dalšími praktickými funkcemi jsou režim topení a ventilace. Klimatizace je vhodná do místností o rozměru až 40m2. Díky transportním kolečkům ji jednoduše přesunete do místnosti, kde aktuálně potřebujete klimatizovat nebo topit.

Hlavními funkcemi klimatizace jsou chlazení, topení a odvlhčování. U této mobilní klimatizace není nutné  vyléváním nádržky na kondenzát, neboť přístroj ponechává vlhkost ve vzduchu a zabudovaná nádržka tak plní při chlazení pouze bezpečností funkci. Automatické odpařování kondenzátu zaručuje, že se jednotka sama nevypíná při naplnění nádržky (jako u starších modelů mobilních klimatizací), ale pracuje tak dlouho, dokud není v místnosti dosažena nastavená teplota.

S maximálním výkonem odvlhčování až 70 litru za den je mobilní klimatizace Sakura SPC 40R-DAME plnohodnotným a velmi účinným odvlhčovačem . Praskla Vám doma voda? Potřebujete vysušit koberec?  Mobilní klimatizace je i v tomto případě ideálním řešením.

Mezi další oblíbené funkce mobilní klimatizace SAKURA patří časovač a tím možnost naprogramovat si automatické zapnutí či vypnutí klimatizace v požadovanou dobu. Klimatizace je vybavena naklápěcími lamelami, které umožnují cirkulaci ochlazeného vzduchu. Pohyb vzduchu netvoří průvan, ale efektivně distribuuje ochlazený vzduch po celé místnosti. Směr proudu vzduchu lze nastavit stálým směrem nahoru nebo dolů.

Instalace jednotky je velice jednoduchá a intuitivní. Přístroj stačí zapojit do elektrické sítě a odvést horký vzduch hadicí skrze okno nebo otvorem ve zdi ven z klimatizovaných prostor. Přístroj se řadí se do energetické třídy A, čímž Vám zajistí maximální komfort a úsporu energie. Při výkonu chlazení 4kW má téměř třetinový příkon -  pouhých 1,35 kW. S ohledem na životní prostředí je v klimatizaci využíváno ekologické chladivo R290.

Mobilní klimatizace je v základním příslušenství vybavena kolečky pro jednoduchou manipulaci, dálkovým ovládáním pro větší pohodlí při ovládání jednotky, dále kompletním příslušenstvím pro odvod vzduchu (přechodky, odvodní hadice a lišta do okna. Doplňkové příslušenství, které je možné k jednotce přikoupit, je izolace do okna, tedy speciální těsnění navržené pro mobilní klimatizace do křídlových oken, které Vám usnadní umístění odpadní hadice odvodu vzduchu do okna.  

Vlastnosti produktu 

  • Chlazení / topení / odvlhčování
  • 4 stupně rychlosti ventilátoru
  • Časovač
  • Tichý režim
  • Jednoduchá instalace
  • Dálkové ovládání
  • Kolečka pro snadné přesouvání  

Parametry produktu

Stav zboží:
Nové
Energetická třída:
A
Výkon chlazení:
4000 W
Výkon topení:
4000 W
Příkon topení:
1290 W
Hmotnost netto:
31,5 kg
Napájení:
220-240/1/50 V/fáze/Hz
Hmotnost balení brutto:
33,5 kg
Vzduchový výkon (H/M/L):
450 m3/h
Vhodná pro prostor:
26 m2
Množství chladiva:
0,27 kg
Rozměry balení (VxŠxH):
835x330x580 mm
Provozní teploty (topení):
7 - 23 °C
Provozní teploty (chlazení):
17 - 32 °C
Hlučnost - akust. tlak (otáčky -nízké/střední/vysoké):
50/ 53/ 56 dB (A)
Hlučnost - akust. výkon:
59/ 62/ 65 dB (A)
Vysoušení:
70 l/den
Příkon chlazení:
1535 W
Chladivo:
R290
Hloubka:
550 mm
Šířka:
300 mm
Výška:
760 mm

Dokumenty

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Voda, chlazení, topeníKlimatizaceKlimatizace pro domácnosti a kancelářeMobilní klimatizaceNástěnné klimatizaceMulti systémDaitsu BORA 2x1Multisplit pro 2, 3 a 4 místnostiDaitsu LIBERTY 5x1Multisplit pro 8 místnostíMultisplit TWIN/TRIPLEKazetové klimatizaceMezistropní klimatizacePodstropní / parapetní klimatizaceOkenní klimatizaceKlimatizace pro komerční a průmyslové objektyVRF systémy AIRSTAGEAirstage VRF J-IISAirstage VRF V-IIAirstage VRF VR-IIVnitřní jednotkyKondenzační jednotkyFan coil jednotkyVzduchové clonyTepelná čerpadlaTepelná čerpadla vzduch-vodaDC inverterová tepelná čerpadlaSplitová tepelná čerpadlaKompaktní tepelná čerpadlaTepelná čerpadla země-vodaTepelná čerpadla voda-vodaBazénová tepelná čerpadlaÚprava vodyOchrana proti havárii vodyFiltrace mechanických nečistotFiltry automatickéJUDO Profimat-PlusJUDO Speedymat LonglifeFiltry manuálníJUDO Profi PlusJUDO PromiJUDO Speedy LonglifeJUDO JRSF-HWJUDO Spüli-plusJUDO JRSFJUDO EasyJUDO HEIFI-KOMJUDO PURE TAPJUDO FILLY-HWOdstranění vodního kameneDomácí provedeníKomerční provedeníPrůmyslová provedeníVitalizace vodyOdvlhčovače vzduchuČističky vzduchuVýprodejTopidlaRozbaleno

Klimatizace DAITSU | Klimatizace SAKURA | Klimatizace Artel | Klimatizace Fuji Electric | Klimatizace SHARP | Klimatizace REFREDO | Klimatizace aircon FUJI | Mobilní klimatizace DAITSU | Mobilní klimatizace SAKURA | Mobilní klimatizace REFREDO

Aktuální akce !