SAKURA STAC 15 CPA/NB

Katalogové číslo: ZAFS15C3
EAN: 8595324300162

Mobilní klimatizace Sakura NB je jedna z nejvýkonnějších mobilních klimatizací na trhu. Jejími výhodami jsou moderní design a především její vysoký výkon chlazení 4,4 kW. Tento oblíbený model klimatizace již výrobce nenabízí, plnohodnotnou variantou jsou nové modely pro rok 2021 - SAKURA SPC 40R-DAME a SAKURA STAC 14 CPB/NW.

Není skladem

 • 14 999 Kč s DPH

Odeslat poptávku

Tento oblíbený model klimatizace již výrobce nenabízí, plnohodnotnou variantou jsou nové modely pro rok 2021 - SAKURA SPC 40R-DAME a SAKURA STAC 14 CPB/NW.

Mobilní klimatizace Sakura NB je jedna z nejvýkonnějších mobilních klimatizací na trhu. Jejími výhodami jsou moderní design a především její vysoký výkon chlazení 4,4 kW. Je vhodná pro prostory o velikosti až do 45 m2 a díky své snadnadné přemístitelnosti zvládne vychladit více menších prostor během jednoho dne.

Jejími hlavními funkcemi jsou chlazení, odvlhčování a ventilace. U této mobilní klimatizace odpadá starost s vyléváním nádržky na kondenzát, neboť přístroj ponechává vlhkost ve vzduchu a zabudovaná nádržka tak plní při chlazení pouze bezpezpečností funkci. Automatické odpařování kondenzátu zaručuje, že se jednotka sama nevypíná při naplnění nádržky (jako u starších modelů mobilních klimatizací), ale pracuje tak dlouho, dokud není v místnosti dosažena nastavená teplota.

S výkonem odvlhčování 2,6 litru za hodinu se mobilní klimatizace Sakura modelu NB řadí mezi výkonné odvlhčovače. Praskla Vám doma voda? Potřebujete vysušit koberec?  Mobilní klimatizace je i v tomto případě Vašim ideálním pomocníkem.

Mezi další oblíbené funkce mobilní klimatizace SAKURA patří časovač a tím možnost naprogramovat si automatické zapnutí či vypnutí klimatizace v požadovanou dobu. Klimatizace je vybavena naklápěcími lamelami, které umožnují cirkulaci ochlazeného vzduchu. Pohyb vzduchu netvoří průvan, ale efektivně distribuuje ochlazený vzduch po celé místnosti. Směr proudu vzduchu lze nastavit stálým směrem nahoru nebo dolů.

Instalace jednotky je velice jednoduchá a intuitivní. Přístroj stačí zapojit do elektrické sítě a odvést horký vzduch hadicí skrze okno nebo otvorem ve zdi ven z klimatizovaných prostor. Přístroj se řadí se do energetické třídy A, čímž Vám zajistí maximální komfort a úsporu energie. Při výkonu chlazení 4,4, kW má téměř třetinový příkon -  pouhých 1,65 kW. S ohledem na životní prostředí je v klimatizaci využíváno ekologické chladivo R410A.

Mobilní klimatizace je v základním příslušenství vybavena kolečky pro jednoduchou manipulaci, dálkovým ovládáním pro větší pohodlí při ovládání jednotky, dále kompletním příslušenstvím pro odvod vzduchu (přechodky, odvodní hadice a lišta do okna. Doplňkové příslušenství, které je možné k jednotce přikoupit, je izolace do okna, tedy speciální těsnění navržené pro mobilní klimatizace do křídlových oken, které Vám usnadní umístění odpadní hadice odvodu vzduchu do okna.  

Vlastnosti produktu 

 • Chlazení / ventilace / odvlhčování
 • Časovač, tichý režim
 • Jednoduchá instalace
 • Dálkové ovládání
 • Kolečka pro snadné přesouvání  


 

  Výrobce
  SAKURA
  Stav zboží
  Nové
  Energetická třída
  A
  Výkon chlazení
  4400 W
  Napájení
  220-240/1/50 V/fáze/Hz
  Objem nádržky na kondenzát
  4 l
  Příkon
  1 650 W
  Vhodná pro prostor
  do 45 m2
  Výkon vysoušení ( 35°C, HR 85% ):
  2,6 l/h
  Hlučnost (otáčky -nízké/střední/vysoké)
  50/53/56 dB (A)
  Pro prostory o rozměrech
  do 100 m3
  Příkon chlazení
  1650 W
  Provozní proud
  7,10 A
  Chladivo
  R410A