Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
O nás   |   Kontakty
Košík: 0 Ks

Fan coil jednotky

JEDNOTKY FAN COIL – KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ CENTRÁLNÍ KLIMATIZACE

Nové jednotky FAN COIL od značky DAITSU nabízejí nejmodernější funkce a díky široké sortimentové řadě, jsou vhodným řešením pro chlazení a vytápění rodinných, komerčních i průmyslových prostorů.

  • Maximální výkon a snadná instalace s novým rozdělovačem CV42 4×2

Nový rozdělovač CV42 4×2 umožňuje přechod z 2- trubkových fan coilů (pouze chlazení) na 4-trubkové (chlazení /topení). Díky tomuto rozdělovači dochází k velkým úsporám při instalaci a zlepšení výkonu jednotek.

  • Dálkový kabelový ovladač

Na jeden dálkový ovladač je možné napojit max. 32 vnitřních jednotek. Jednotky, které jsou napojené na jeden ovladač, mají společné nastavení.

  • EC ventilátor jednotek fan coil

Nový EC ventilátor jednotek fan coil je vybaven DC motorem s typem rychlosti “step-less”, kdy tyto motory umožňují udržování požadované teploty a vlhkosti vzduchu s minimálními odchylkami při zachování maximální úrovně komfortu.

  • Různé modely vnitřních jednotek

K dispozici jsou různé modely jednotek Fan coil: nástěnné, podstropně-parapetní, kazetové nebo mezistropní s výbornou distribucí vzduchu.

odeslat poptávku

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !