Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
O nás   |   Kontakty
Košík: 0 Ks

Splitové tepelné čerpadlo

Z hlediska nároků a potřeb na řešení nízkoenergetického vytápění a chlazení je tepelné čerpadlo HP3AW SPLIT naprosto univerzální. Pro vytápění je vhodné jak v systémech se standardními radiátory, tak pro podlahové nebo stěnové vytápění, které je pro dosažení maximálních úspor energie a nákladů nejvhodnější. Chlazení prostoru se doporučuje realizovat systémem stropního chlazení nebo centrálním systémem ventilace. Obě funkce, tedy topení i chlazení, je možné také efektivně realizovat vestavnými či nástěnnými jednotkami typu „fan-coil“.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda systém split se skládá ze dvou hlavních komponentů. Vnitřní jednotka tepelného čerpadla, která obsahuje kompresor, kondenzátor – ohřívač topné vody, řídicí systém, ovládací panel a další funkční součásti tepelného čerpadla, se umísťuje do vnitřního prostoru objektu, zpravidla to bývá strojovna, v níž jsou umístěna i další technická zařízení. Díky interiérovému umístění není kompresor ani další součásti vnitřní jednotky vystavovány nepříznivým vlivů, venkovního prostředí. Tím se výrazně zvyšuje životnost zařízení. Vnitřní jednotka je osazena hrdly pro připojení vnější jednotky a hrdly pro připojení topné soustavy.

Venkovní jednotka tepelného čerpadla – výparník – který pracuje jako chladič okolního vzduchu, se umísťuje v blízkosti vytápěného objektu na volném prostranství. Ten získává nízkopotencionální teplo z okolního prostředí přímým průchodem vzduchu skrz výměník tepla. Vnější část je vyrobena z materiálů odolných proti korozi. Kvalitní povrchová úprava a nový design zastřešení ventilátorů umožňuje venkovní jednotce odolávat rozmanitým povětrnostním vlivům. Tepelná čerpadla vzduch/voda HP3AW jsou vybavena speciální dvojstupňovou akustickou izolací, která snižuje hlučnost zařízení na úroveň moderních chladniček.

VLASTNOSTI TEPELNÉHO ČERPADLA SPLIT „VZDUCH – VODA“:

  • Vynikající energetické parametry.
  • Celoroční využití (v zimě topí – v létě chladí).
  • Efektivní provoz do – 25°C.
  • Jednoduchá instalace.
  • Velmi tichý provoz.
  • Bez nároků na údržbu.
  • Špičková kvalita.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Splitové tepelné čerpadlo 5
Splitové tepelné čerpadlo 4
Splitové tepelné čerpadlo 3
Splitové tepelné čerpadlo 2
Splitové tepelné čerpadlo 1

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !