Proč klimatizaci od Kostečky

Proč klimatizaci do firmy Kostečka

Protože u nás se nespálíte. Klimatizace montujeme, servisujeme …co si jen budete přát.

Klimatizace od firmy Kostečka – kvalita za přijatelnou cenu

Společnost Kostečka Group je autorizovaným dodavatelem klimatizací prověřených značek Fuji a Daitsu, které nabízí širokou škálu typů a výkonů klimatizací. Pro menší byty a rodinné domy jsou nejvhodnější klimatizace typu split (oddělená vnitřní a venkovní jednotka), pro vetší obytné či průmyslové objekty jsou pak určeny systémy multisplit a VRF. Tam, kde není možná instalace venkovní jednotky, jsou ideálním řešením mobilní nebo okenní klimatizace. 
Vlastní montážní a servisní posádky zaručují našim zákazníkům nejen perfektně odvedenou práci, ale také jistotu odborné asistence v případě poruchy nebo závady. Další nespornou výhodou je prodloužená 5letá záruka na klimatizace značek Fuji instalovanými naší firmou. 

Klimatizace – moderní řešení pro všechny

Během horkých letních dnů považujeme přítomnost klimatizace v kancelářích nebo obchodních centrech již téměř za samozřejmost. Ovšem i v rodinných domech a bytech se klimatizace stává nepostradatelným zařízením, které navodí požadovaný komfort teploty vzduchu. V posledních letech, kdy teploty během letních měsíců dosahovaly rekordních čísel, neustále stoupá poptávka po menších klimatizacích, vhodných do panelových bytů, půdních vestaveb nebo rodinných domů. Právě díky nim je možné docílit příjemné teploty vzduchu během krátké doby a za vynaložení minimálních nákladů. Doby, kdy byly klimatizace drahou a neefektivní záležitostí, jsou již dávno minulostí. Na trhu je k dispozici široká nabídka různých druhů klimatizací, které zajistí optimální řešení pro chlazení veškerých obytných a komerčních objektů. 

Hlavní přednosti klimatizace

Účelem klimatizace je udržet příjemné klima v prostředí, kde se nejčastěji pohybujeme. Díky moderním technologiím je možné použít klimatizaci nejen na chlazení, ale také vytápění mimo hlavní topnou sezónu, například na podzim nebo na jaře. 

Většina současných klimatizací funguje na principu tzv. invertorové technologie, což v praxi znamená, že jednotky mohou regulovat svůj okamžitý výkon a dosáhnout tak požadované teploty za minimum času. Klimatizace se navíc vyznačují nízkou hlučností a energetickou náročností třídy A. Další praktickou funkcí klimatizačních zařízení je schopnost regulovat vlhkost vzduchu v místnosti a díky vestavěným filtrům také jeho čištění. Na základě výše uvedených vlastností je proto klimatizace jasnou volbou pro Váš pohodlný domov, byt či kancelář.

Odeslat poptávku