Získejte rozšířenou záruku na 3 roky ZDARMA

Děkujeme Vám za projevenou důvěru při nákupu výrobků značek Daitsu, Sakura nebo Refredo. Abyste získali ZDARMA prodlouženou záruku na 3 roky na Vámi zakoupený výrobek, je nutné jej zaregistrovat. Proto prosím klikněte na tlačítko „CHCI ROZŠÍŘENOU ZÁRUKU“ a užijte si roky bezstarostného provozu Vašeho spotřebiče.

K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku. Po vyplnění registračního formuláře Vám bude vygenerován potvrzující  email, kde budou uvedeny Vámi vyplněné údaje. Tento email bude sloužit zároveň jako potvrzení o prodloužené záruce zakoupeného výrobku. Doporučujeme jej proto vytisknout a pečlivě uschovat pro případnou reklamaci zboží.

PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ ZÁRUKY: Spotřebič nejpozději do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte v našem registračním formuláři. Registrace prodloužené záruky platí pouze pro 1. majitele spotřebiče. Reklamovat spotřebič je třeba neprodleně po zjištění vady v autorizovaném servisním středisku. Kompletní podmínky Prodloužené záruky si můžete přečíst zde.