Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Získejte rozšířenou 3letou záruku pro produkt Daitsu

Registrovat prodlouženou záruku

Abyste získali ZDARMA prodlouženou záruku na Vámi zakoupený výrobek, je nutné jej zaregistrovat.

K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku. Po vyplnění registračního formuláře Vám bude vygenerován potvrzující  email, kde budou uvedeny Vámi vyplněné údaje. Tento email bude sloužit zároveň jako potvrzení o prodloužené záruce zakoupeného výrobku. Doporučujeme jej proto vytisknout a pečlivě uschovat pro případnou reklamaci zboží.

Registrace prodloužené záruky

Sériové číslo naleznete na jeho zadní (či boční) straně na štítku nebo na kartonové krabici od výrobku.

DAITSU
Daitsu je španělská značka skupiny Eurofred, který je leaderem na trhu klimatizačních a chladících jednotek ve Španělsku, Portugalsku a Itálii, tedy v zemích, kde je na chlazení brán díky podnebí velký zřetel. Již více než 15 let je firma Kostečka hlavním dovozcem a distributorem výrobků značky Daitsu do České i Slovenské republiky. Na základě dlouholetých zkušeností tedy dobře víme, že u produktů Daitsu se můžeme spolehnout jak na jejich výbornou účinnost, tak na dlouhou životnost a bezporuchový provoz. V případě, že se nějaký problém naskytne, firma Kostečka disponuje centrálním autorizovaným servisem se zárukou náhradních dílů minimálně 10 let od ukončení prodeje každého z modelů. To je obrovský rozdíl oproti řetězcům a hypermarketům, které prodávají každý rok nové značky a modely, a nemohou se postarat o Vaše starší zařízení po uplynutí záruční doby.

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !