Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Získejte rozšířenou 3letou záruku pro produkt Sakura

Registrovat prodlouženou záruku

Abyste získali ZDARMA prodlouženou záruku na Vámi zakoupený výrobek, je nutné jej zaregistrovat.

K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku. Po vyplnění registračního formuláře Vám bude vygenerován potvrzující  email, kde budou uvedeny Vámi vyplněné údaje. Tento email bude sloužit zároveň jako potvrzení o prodloužené záruce zakoupeného výrobku. Doporučujeme jej proto vytisknout a pečlivě uschovat pro případnou reklamaci zboží.

Rozšířená záruka se nevztahuje na infrapanely SAKURA.

Registrace prodloužené záruky

Sériové číslo naleznete na jeho zadní (či boční) straně na štítku nebo na kartonové krabici od výrobku.

Sakura
Ověřenou zárukou kvality v sortimentu mobilních klimatizací, vysoušečů a vzduchotechniky je japonská značka Sakura, která je vyráběna v nejkvalitnějších asijských továrnách pod japonským managementem kvality. Výrobky této značky dováží firma Kostečka jako výhradní partner do střední a východní Evropy již po řadu let. Kvalita a spolehlivost produktů byla ověřena u mnoha zákazníků nejen v domácnostech, ale také na úřadech, školách nebo v restauracích. Výrobky značky Sakura se vyznačují elegantním a moderním designem, který ale není na úkor výkonu a nenavyšuje cenu. Díky kvalitě výrobků a vlastnímu servisnímu zázemí může firma Kostečka zaručit dlouhou životnost a bezproblémové používání výrobků, které najdou uplatnění téměř v každé domácnosti.

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !