Katalogové číslo: ZV8200390

Bioquell®-PURE představuje kompaktní systém reverzní osmózy pod kuchyňský dřez, který dodává čistou vodu pro nejlepší chuť jídla a nápojů. Systém čistí vodu z vodovodu bez použití chemikálií. Díky třístupňové úpravě je voda nejen mimořádně čistá, systém také zajišťuje bezproblémový a hygienický provoz.

Není skladem

  • 45 859 Kč s DPH

Odeslat poptávku

Bioquell®-PURE zadržuje 99,99 % znečišťujících látek, bakterií a choroboplodných zárodků a zajišťuje spolehlivou dodávku čisté, průzračné pitné vody bez zápachu. Systém nevyžaduje přídavnou akumulační nádrž, je proto zvláště prostorově úsporný a zajišťuje hygienický provoz bez stagnace. Jednotlivé stupně filtru lze snadno měnit pomocí rychloupínacího systému.

Prvním stupněm ošetření je dvojitá kartuše vyrobená z polypropylenu a aktivního uhlí. Tento stupeň filtrace odstraňuje veškeré pevné částice jako písek, nečistoty a rez a snižuje zbytkový chlór, který je hlavní příčinou nepříjemné chuti vody. Ve druhém kroku membrána reverzní osmózy odstraňuje stopy hormonů, pesticidů, organických látek, mikroorganismů a těžkých kovů, jako je kadmium, arsen, olovo a chrom. Náplň po filtru funguje jako třetí stupeň ošetření. Zde jsou odstraněny poslední stopy látek měnících pach a chuť. Výsledkem je čistá voda pro nejchutnější nápoje a jídlo.

Výměna filtračních kartuší je obzvláště snadná díky systému klipsu kartuše a vnitřnímu uspořádání pro snadný přístup ke všem vyměnitelným dílům.

  • Kompaktní systém reverzní osmózy pod kuchyňský dřez
  • Úzký design
  • Hygienický, bez zastavení průtoku vody
  • Rychlo-pojistka pro snadnou výměnu filtru
  • Odstraňuje nepříjemný zápach a pachuť vody
  • Čistí bez chemických přísad
  • Rychlá a snadná montáž, instalace pod dřez nebo umyvadlo

Rozsah dodávky zařízení: Systém reverzní osmózy s vysokou úrovní tvorby čisté vody v kompaktním designu. Integrované posilovací čerpadlo pro výrobu čisté vody, dvě filtrační patrony z polypropylenu a aktivního uhlí v blokové formě, vysoce kvalitní R/O membrána a postfiltrační patrona. Senzor úniku s alarmem, automatická, časově řízená funkce bezpečnostního vypnutí, automatická funkce hygienického oplachu. LED displej indikující tvrdost příchozí vody a zbývající kapacitu kartuše, zvukové a optické upozornění na výměnu kartuše. Včetně 2cestného kohoutku na filtrovanou a odsolenou vodu.

Produktové video

Výrobce
JUDO
Stav zboží
Nové
Montážní délka
180 mm
Tlaková ztráta při proplachu
0,2 bar
Vodní průtok
6,7 m3/h
Přípojka na trubku
3/4" Coul
Čištění filtru
Manuál
Typ filtru
Se zpětným proplachem
Filtrace
Studená