Katalogové číslo: ZV8171010MAT

Ochranné filtry mechanických nečistot se zpětným proplachem EASY FILT-BP: řada pro instalaci na rozvodech studené vody s regulátorem tlaku, odstraňuje hrubé a jemnozrnné nečistoty pomocí síta filtru. JUDO EASY – jednoduchá cesta, jak chránit vodovodní instalace s spotřebiče před rzí, mechanickými nečistotami a korozí.Filtr se zpětným proplachem pro instalaci na rozvodech studené vody.

Odeslat poptávku

Produkty JUDO řady EASY chrání proti vodovodním haváriím, usazeninám, mechanickým nečistotám a korozi. Ideální místo pro instalaci zařízení JUDO EASY je na hlavním přívodu vody. Rychlou a bezproblémovou instalaci produktů řady JUDO EASY zajistí patentovaný JUDO QUICK-SET-E. 

Filtry řady EASY jsou speciálně navrženy pro ochranu potrubních systémů, příslušenství, armatur a spotřebičů, a zároveň splňují nejpřísnější požadavky evropských norem v oblasti pitné vody. Používají se k odstranění nežádoucích částic v suspenzi již na přívodu vody a nabízejí maximální snadnou instalaci a použití.
Jedná se ofiltr se zpětným proplachem pro instalaci na rozvodech studené vody. Odstraňuje hrubé a jemnozrnné nečistoty pomocí síta filtru:


 • Malé částice, jako jsou rez a zrnka písku, jsou vypláchnuty do domácího vodovodního řádu spolu s pitnou vodou. Tyto částice mohou způsobit usazování korozních nečistot, což může vést k poruchám ve sprchových hlavicích, znečištění povrchů a k poruchám citlivých spotřebičů. Tento filtr do značné míry zamezuje výše označeným jevům.
 • Částice menší, než je mřížka síta, zákal a látky rozpuštěné ve vodě nelze pomocí tohoto filtru z vody odstranit.


Výhody:


 • UNIVERZÁLNÍ – může být instalován v horizontálním i vertikálním směru, podle systému trubek
 • OCHRANNÝ – regulátor tlaku zajišťuje konstantní tlak na výstupu
 • ŠETŘÍ ZDROJE – regulátor tlaku šetří až 15 % vody 
 • Individuálně nastavitelný tlak na výstupu v rozmezí od 1,5 bar až do 6,0 bar
 • S redukčním ventilem a manometrem tlaku
  Výrobce
  JUDO
  Stav zboží
  Nové
  Čištění filtru
  Manuál
  Typ filtru
  Se zpětným proplachem
  Filtrace
  Studená (do 30°C)