Katalogové číslo: ZV8107015MAT

Ochranný filtr se zpětným proplachem a bakteriální ochranou. Filtry JUDO zbaví protékající vodu všech hrubých a jemnozrnných nečistot. Použití pro rodinné domky, kanceláře, obchody, obytné budovy, hotely, gastronomické provozy, průmysl, atd.

Odeslat poptávku

Varianty produktu

Konstrukční řada filtrů se zpětným proplachem JUDO je určena pro domácnosti i průmysl s vysokým průtokovým výkonem od 4 do 200m3 / hod. (3/4" - DN200). PAtentovaný ochranný filtr se zpětným proplachem účinně a ekonomicky chrání vodovodní potrubí, armatury a jiná připoená zařízení. FIltry JUDO zbaví prodékající vodu všech hrubých a jemnozrných nečistot. Čištění síta probíhá tlakem trysky patentovaným systémem bodové rotace bez nutnosti přerušení přivodu vody.

POPIS PRODUKTU

pro vodu do 30°C

dle DIN 19632

Rozsah dodávky:

Těleso z vysokojakostní plastické hmoty PN 10; montážní otočná příruba s bajonetovým uzávěrem z mosazi; závitová přípojka dle DIN 2999; filtrační tkanina z nerezové oceli, postříbřená pro profylaktickou bakteriální ochranu; velké ruční kolečko k proplachu při současném čištění okénka podle patentovaného systému "bodové rotace", S přípojkou pro manometr diferenčního tlaku. Na přání lze dodat také s velikostí ok 0,03/0,32 a 0,5 mm bez postříbření.

Výrobce
JUDO
Stav zboží
Nové