Klimatizace pro domácnosti a kanceláře aircon FUJI

Doma je tam, kde je vám příjemně. Bavíte se s přáteli, s rodinou, nebo vychutnáváte klid samoty. V kanceláři zase chcete podat dobrý pracovní výkon. A to prostě v horku nejde, vždyť víte.

Pomůžeme vám s řešením. Doporučíme vhodný typ klimatizace, výkon a osazení jednotek na základě velikosti a charakteru objektu. Podívejte se, co všechno nabízíme.

Odeslat poptávku

Nástěnné klimatizace

Nástěnné klimatizace

Nástěnné klimatizace patří k nejběžnějším a také cenově nejdostupnějším typům splitových klimatizací. Instalují se především v domácnostech a kancelářích. Na trhu je dostupná celá řada designových modelů, jednotky se tedy hodí do každého interiéru. Vnitřní jednotka klimatizace se umisťuje na stěnu pokoje cca 5 až 10 cm pod strop, venkovní jednotku lze umístit podle dispozic objektu – na střechu, balkon, fasádu či půdu.

Multi systém

Multi systém

Klimatizace systému multisplit představují praktické a efektivíní řešení pro chlazení domácností, kancelářských a obchodní prostory, restaurací apod. Jejich hlavní výhodou je pouze jedna venkovní jednotka s možností připojení více vnitřních jednotek v různé kombinaci jejich provedení (nástěnné, kazetové, kanálové, podstropní, parapetní). Vnitřní jednotky běží nezávisle na sobě s možností individuálního nastavení a regulací otáček.

Kazetové klimatizace

Kazetové klimatizace

Kazetové jednotky Fuji Electric jsou určeny k instalaci do podhledových stropů v místnosti, čímž ponechávají maximum volných stěn i podlah. Samotná jednotka je skryta elegantní mřížkou, která zároveň koresponduje s plochou stropu. Vzduch je z jednotky vyfukován vysoce výkonným ventilátorem ve čtyřech směrech, což zajišťuje efektivitu chlazení po celém prostoru.

Mezistropní klimatizace

Mezistropní klimatizace

Celá produktová řada mezistropních klimatizací má nejmodernější systém invertorového řízení s dvěma ventilátory pro optimální rozložení proudění vzduchu a rychle tak dosahuje požadované teploty. Tento model je primárně určen pro obyvatele malých a středních místností (obývací pokoj, ložnice nebo kancelář).

Podstropní / parapetní klimatizace

Podstropní / parapetní klimatizace

Výkonné a úsporné podstropní/parapetní klimatizační jednotky s inverterovým řízením. Tyto modely nabízejí flexibilní instalační možnosti ve svislém (parapetní) nebo vodorovném (podstropní) umístění. Jsou vybaveny horizontálními a vertikálními lamelami , které pomáhají v klimatizované místnosti vytvořit ideální podmínky.

Okenní klimatizace

Okenní klimatizace

Okenní klimatizace představují jednoduché řešení pro chlazení prostor tam, kde není možné instalovat venkovní jednotku. Žádné propojovací potrubí. Přední část okenní klimatizace je nasměrována do místnosti a zadní část z místnosti ven. Okenní klimatizace se instalují do předem připraveného rámu nebo otvoru ve stěně.