VRF systémy AIRSTAGE

VRF systém (variable refrigerant flow) je vysoce efektivní, energeticky úsporné a k životnímu prostředí šetrné klimatizační zařízení. Celý systém se skládá z jedné až tří venkovních jednotek, širokého spektra vnitřních jednotek, chladivového potrubí a mnoha typů dálkových ovladačů.

VRF systém nabízí vnitřní jednotky nástěnné, kazetové, podstropní i mezistropní. K jedné sestavě venkovních jednotek tak mohou být napojeny různé typy vnitřních jednotek např. dle prostorové náročnosti, designu, uspořádání místností apod. Venkovní jednotky jsou vybaveny inverterovými kompresory a nejmodernější řídící technologie zabezpečuje přesnější ovládání a zlepšuje efektivitu systému, což přispívá k úsporám energie a lepší ekonomice provozu.

Odeslat poptávku

Airstage VRF J-IIS

Airstage VRF J-IIS

JII-S série je kompaktní systém VRF (Variable refrigerant system) s vysokou funkčností, který je určen pro vícepokojové byty, rodinné domy, menší kancelářské budovy všude tam, kde je potřeba chladit (nebo vytápět) více místností pomocí klimatizace s výkonnou, ale přitom malou venkovní jednotkou.

Airstage VRF V-II

Airstage VRF V-II

Venkovní jednotky. Základní nabídku tvoří celkem 5 typů nadřazených (master) jednotek, přičemž je možné jejich propojením s jednotkami podřízenými (slave – max. 2 ks) dosáhnout až 33 kombinačních možností s výkonem v rozmezí od 22,4 kW až 135 kW chladícího výkonu podle toho, zda chceme kombinace šetřící místo nebo energii.

Airstage VRF VR-II

Airstage VRF VR-II

VRF Airstage systém VR-II společnosti Fujitsu-General představuje souběžný chladící a topící provoz za použití jednoho chladivového systému. Chlazení a topení můžete libovolně vybrat pro každou z vnitřních jednotek, aby současně chladily a vytápěly v místnostech s velkými teplotními rozdíly.  Základní nabídku tvoří celkem 5 typů nadřazených (master) jednotek, přičemž je možné jejich propojením s jednotkami podřízenými (slave – max. 2 ks) dosáhnout až 33 kombinačních možností s výkonem v rozmezí od 22,4 kW až 135 kW chladícího výkonu podle toho, zda chceme kombinace šetřící místo nebo energii.

Vnitřní jednotky

Vnitřní jednotky

Vnitřní jednotky VRF Airstage jsou shodné pro všechny 4 typy systémů: J-II, J-IIS, VRF-II, VRF II. Široká škála modelů vnitřních jednotek umožňuje variabilitu návrhu a zaručuje tak vytvoření co nejpříjemnějších podmínek v interiéru.