STIEBEL ELTRON nabízí vysoce účinná tepelná čerpadla pro vytápění, ohřev vody a chlazení pro každý dům a každou prostorovou situaci - ať už novostavbu nebo rekonstrukci - instalaci uvnitř nebo vně domu. Tepelná čerpadla jsou konstruována a vyrobena v Německu. Všechna tepelná čerpadla vzduch – voda z portfolia společnosti STIEBEL ELTRON disponují nejmodernějšími technologiemi. Přinášejí tak inovativní a moderní řešení pro váš domov.

Oblasti použití tepelných čerpadel STIEBEL ELTRON

Tepelná čerpadla jsou vhodná pro všechny typy budov, od rekreačních chat až po velké komerční budovy. Bez ohledu na to, zda se jedná o novostavbu, částečnou nebo kompletní rekonstrukci, nabízí tato špičková tepelná čerpadla úsporné a ekologické vytápění, ohřev vody a chlazení.

Tepelná čerpadla značky STIEBEL ELTRON vzduch – voda jsou vhodná pro vnitřní ale i venkovní instalaci. Vnitřní instalace je vhodná pro domy s menším okolním pozemkem. Tepelné čerpadlo vzduch – voda se v tom případě obvykle umísťuje do technické místnosti uvnitř domu a nenarušuje tak architekturu okolí domu. V těsné zástavbě má vnitřní instalace jasnou výhodu díky minimální hlučnosti. Nic dalšího kromě prostoru na instalaci v budově nepotřebují. Neovlivňují ani vzhled budovy, například v případě památkově chráněných budov.

Tepelná čerpadla vzduch – voda pro venkovní instalaci nezabírají uvnitř domu žádné místo. Venkovní zařízení patří obvykle k levnějším řešením a jsou obzvláště populární u novostaveb. Systém se obvykle umísťuje na fasádu nemovitosti. Při venkovní instalaci má toto tepelné čerpadlo nízký provozní hluk, což ocení zvlášť vaši sousedé. Dodatečné připojení solárního zařízení je vítané.

Přednosti tepelných čerpadel STIEBEL ELTRON 

  • Více než 40 let zkušeností 
  • Vysoká kvalita
  • Konstrukce a výroba v Německu 
  • Záruční doba 5 let
  • Efektivní vytápění, chlazení a ohřev vody  
  • Velmi tichý provoz
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Výrobky jsou registrovány v dotačních programech
     

Odeslat poptávku