STIEBEL ELTRON nabízí vysoce účinná tepelná čerpadla pro vytápění, ohřev vody a chlazení pro každý dům a každou prostorovou situaci - ať už novostavbu nebo rekonstrukci - instalaci uvnitř nebo vně domu. Tepelná čerpadla jsou konstruována a vyrobena v Německu.

Tepelná čerpadla jsou vhodná pro všechny typy budov, od rekreačních chat až po velké komerční budovy. Bez ohledu na to, zda se jedná o novostavbu, částečnou nebo kompletní rekonstrukci, nabízí tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON úsporné a ekologické vytápění, ohřev vody a chlazení.

Tepelná čerpadla země – voda čerpají tepelnou energii ze země a patří proto mezi nejefektivnější a nejekonomičtější obnovitelné zdroje energie. Hravě zvládnou nejen ohřev vody, ale také vytápění či chlazení. Instalují se v technické místnosti uvnitř domu. Jejich hlučnost je minimální. Je možné jej srovnat s chladničkou nebo mrazničkou. Tepelná čerpadla země – voda dokážou velmi dobře spolupracovat s fotovoltaikou.

Tepelná čerpadla země – voda s plošnými kolektory či zemním vrtem?

Výběr vhodného řešení do vaší domácnosti záleží na velikosti vašeho pozemku. Tepelná čerpadla země – voda s plošnými kolektory jsou ideální pro domy s velkým pozemkem, se zemním vrtem zase pro domy s menším pozemkem.

Zemní vrt je finančně náročnější. Navíc je k němu potřeba stavební povolení a geologický průzkum. Výhodou vrtu je, že v zimě může dodávat teplo a v létě chlad pro chlazení domu.

Odeslat poptávku

0 Kč
0 Kč - 0 Kč
0 Kč

Tato kategorie neobsahuje produkty.