O nás

kostecka-provozovna
provozovna-letecky6
provozovna-letecky8
provozovna-letecky1

Již od roku 1991 je firma Kostečka významným hráčem na českém trhu v prodeji montovaných a mobilních klimatizací, tepelných čerpadel, odvlhčovačů a produktů pro úpravu vody pro domácnosti či komerční sféru.

Tradice, zkušenost, odpovědnost a osobní přístup k zákazníkovi. To jsou základní prvky, na kterých se firma Kostečka zakládá. Provoz společnosti a její postupy jsou řízeny v souladu s normou ISO 9001. Ve své činnosti, rozvoji a zavádění jednotlivých procesů klademe důraz na kvalitu, nejmodernější a enviromentálně zodpovědná řešení.
Díky letitým zkušenostem a profesionálnímu přístupu provádíme dodávky a montáže jak pro domácnosti, tak pro komerční a průmyslové aplikace . Naší základní filosofií je přinášet kvalitu a pohodlí do života všech obyvatel nabídkou pouze prověřeného zboží a odborným záručním i pozáručním servisem.

V rámci rozvoje firmy Kostečka a držení pokroku, kdy se v Česku rozmáhá trend online „obchodování“, jsme se rozhodli rozšířit nabídku našich i dalších produktů právě na novém e-shopu, kde najdete ověřené a moderní produkty.