Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

PROČ KLIMATIZACI OD FIRMY KOSTEČKA?

Klimatizace od firmy Kostečka – kvalita za přijatelnou cenu

Společnost Kostečka Group je autorizovaným dodavatelem klimatizací prověřených značek Fuji a Daitsu, které nabízí širokou škálu typů a výkonů klimatizací. Pro menší byty a rodinné domy jsou nejvhodnější klimatizace typu split (oddělená vnitřní a venkovní jednotka), pro vetší obytné či průmyslové objekty jsou pak určeny systémy multisplit a VRF. Tam, kde není možná instalace venkovní jednotky, jsou ideálním řešením mobilní nebo okenní klimatizace. 
Vlastní montážní a servisní posádky zaručují našim zákazníkům nejen perfektně odvedenou práci, ale také jistotu odborné asistence v případě poruchy nebo závady. Další nespornou výhodou je prodloužená 5letá záruka na klimatizace značek Fuji instalovanými naší firmou. 

Klimatizace – moderní řešení pro všechny

Během horkých letních dnů považujeme přítomnost klimatizace v kancelářích nebo obchodních centrech již téměř za samozřejmost. Ovšem i v rodinných domech a bytech se klimatizace stává nepostradatelným zařízením, které navodí požadovaný komfort teploty vzduchu. V posledních letech, kdy teploty během letních měsíců dosahovaly rekordních čísel, neustále stoupá poptávka po menších klimatizacích, vhodných do panelových bytů, půdních vestaveb nebo rodinných domů. Právě díky nim je možné docílit příjemné teploty vzduchu během krátké doby a za vynaložení minimálních nákladů. Doby, kdy byly klimatizace drahou a neefektivní záležitostí, jsou již dávno minulostí. Na trhu je k dispozici široká nabídka různých druhů klimatizací, které zajistí optimální řešení pro chlazení veškerých obytných a komerčních objektů. 

Hlavní přednosti klimatizace

Účelem klimatizace je udržet příjemné klima v prostředí, kde se nejčastěji pohybujeme. Díky moderním technologiím je možné použít klimatizaci nejen na chlazení, ale také vytápění mimo hlavní topnou sezónu, například na podzim nebo na jaře. 

Většina současných klimatizací funguje na principu tzv. invertorové technologie, což v praxi znamená, že jednotky mohou regulovat svůj okamžitý výkon a dosáhnout tak požadované teploty za minimum času. Klimatizace se navíc vyznačují nízkou hlučností a energetickou náročností třídy A. Další praktickou funkcí klimatizačních zařízení je schopnost regulovat vlhkost vzduchu v místnosti a díky vestavěným filtrům také jeho čištění. Na základě výše uvedených vlastností je proto klimatizace jasnou volbou pro Váš pohodlný domov, byt či kancelář.

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Voda, chlazení, topeníKlimatizaceKlimatizace pro domácnosti a kancelářeMobilní klimatizaceNástěnné klimatizaceMulti systémAircon FUJI série GDaitsu BORA 2x1Multisplit pro 2, 3 a 4 místnostiDaitsu LIBERTY 5x1Multisplit pro 8 místnostíMultisplit TWIN/TRIPLEKazetové klimatizaceMezistropní klimatizacePodstropní / parapetní klimatizaceOkenní klimatizaceKlimatizace pro komerční a průmyslové objektyVRF systémy AIRSTAGEAirstage VRF J-IISAirstage VRF V-IIAirstage VRF VR-IIVnitřní jednotkyKondenzační jednotkyFan coil jednotkyVzduchové clonyTepelná čerpadlaTepelná čerpadla vzduch-vodaDC inverterová tepelná čerpadlaSplitová tepelná čerpadlaKompaktní tepelná čerpadlaTepelná čerpadla země-vodaTepelná čerpadla voda-vodaBazénová tepelná čerpadlaÚprava vodyOchrana proti havárii vodyFiltrace mechanických nečistotFiltry automatickéJUDO Profimat-PlusJUDO Speedymat LonglifeFiltry manuálníJUDO Profi PlusJUDO PromiJUDO Speedy LonglifeJUDO JRSF-HWJUDO Spüli-plusJUDO JRSFJUDO EasyJUDO HEIFI-KOMJUDO PURE TAPJUDO FILLY-HWOdstranění vodního kameneDomácí provedeníKomerční provedeníPrůmyslová provedeníVitalizace vodyOdvlhčovače vzduchuČističky vzduchuVýprodejTopidlaRozbaleno

Klimatizace DAITSU | Klimatizace SAKURA | Klimatizace Artel | Klimatizace Fuji Electric | Klimatizace SHARP | Klimatizace REFREDO | Klimatizace aircon FUJI | Mobilní klimatizace DAITSU | Mobilní klimatizace SAKURA | Mobilní klimatizace REFREDO

Aktuální akce !