Aircon FUJI ACF 45UiA - LM

Katalogové číslo: Z000000629

Mezistropní střednětlaké klimatizační jednotky disponují rozšířenými možnostmi dalšího příslušenství. Díky potrubnímu systému mohou být klimatizovány až 4 místnosti najednou nebo lze proud vzduchu rozvést do čtyř různých míst v místnosti.

Odeslat poptávku

Mezistropní jednotky LM

Mezistropní jednotky jsou splitové jednotky, které jsou schopny distribuovat vzduch z jedné centrální jednotky do několika místností současně nebo v jedné místnosti vydechují vzduch na několika různých místech. Je zcela lhostejno jakého tvaru či v jakém stylu je Vaše místnost.

Mezistropní jednotky vždy zaručí rovnoměrnou a správnou teplotu prostoru pomocí volitelných distribučních elementů – výdechových mřížek umístěných ve zdi či ve stropě. Navíc díky svému jinak zcela skrytému provedení jsou vhodné i do netradičních a nebo třeba i do historicky cenných interiérů. Jsou ideální také pro hotely, banky a podobné instituce, kde je vyžadován obzvláště tichý a diskrétní provoz.

Klimatizace automaticky nastaví teplotu vyfukovaného vzduchu na průměrnou hodnotu teplot ve všech místnostech. Díky této schopnosti mohou být shodné parametry teploty vzduchu udržovány centrálně bez potřeby řídit klimatizaci v každé místnosti zvlášť. Dálkovým ovládáním upevněným na stěnu místnosti uživatel ovládá: zapnutí / vypnutí jednotky, programy časovače, nastavení teploty, rychlost a směr proudu vzduchu a další. 

Vlastnosti produktu: 

  • Inverter: Po spuštění začne jednotka pracovat na vysoký výkon, aby se rychle v místnosti dosáhlo požadované teploty. Následně se jednotka automaticky přepne na nižší ekonomický režim.
  • Úsporný režim: Při úsporném režimu bude teplota mírně vyšší než nastavená (v režimu Chlazení) nebo nižší než nastavená (v režimu Topení) . Tím dochází k úsporám energie.
  • Automatický provoz: Režimy (Chlazení, Topení a Vysoušení) se automaticky přepnou, aby byla zachována a udržována nastavená teplota. 
  • TÝDENNÍ ČASOVAČ: Umožňuje provést provozní nastavení pro libovolný den v týdnu. Funkce DAY OFF umožní nastavení dne v týdnu, kdy jednotka nepracuje.
  • PŘECHODNÝ ČASOVAČ: Funkce umožňuje změnit nastavenou provozní teplotu pro každý den v týdnu. Tento časovač je možné použít s jinými časovači. Dálkové ovlada
  • KABELOVÝ OVLADAČ: Drátový dálkový ovladač umožňuje pohodlnou obsluhu klimatizační jednotky
  • BEZDRÁTOVÝ OVLADAČ (VOLITELNÝ): Je možné používat bezdrátový dálkový ovladač. Liší se od drátového ovladače v několika bodech.

  Výrobce
  aircon FUJI
  Stav zboží
  Nové
  Výkon chlazení
  12100 W
  Výkon topení
  13300 W
  Příkon topení
  3680 W
  Napájení
  230/1/50 V/fáze/Hz
  Množství chladiva
  1,975 kg
  Vzduchový výkon (vnitřní jednotka)
  2100 m3
  Napájecí napětí
  16,5 A
  Hmotnost netto vnitřní jednotka
  40 kg
  Hmotnost netto venkovní jednotka
  86 kg
  Rozměry venkovní jednotky (VxŠxH)
  1290/900/330 mm
  Rozměry vnitřní jednotky (VxŠxH)
  270/1135/700 mm
  Provozní teploty (topení)
  -15 ~ +24 °C
  Provozní teploty (chlazení)
  -15 ~ +46 °C
  Vzduchový výkon (venkovní jednotka)
  6200 m3
  Příkon chlazení
  3770 W
  Chladivo
  R410a