Katalogové číslo: Z000000602

Parapetní klimatizační jednotky Fuji Electric se dvěma ventilátory pro maximální proudění vzduchu a různými způsoby instalace. Dvojitý systém ventilátorů umožňuje distribuci silného proudu vzduchu na úrovni podlahy.

Odeslat poptávku

Parapetní model LV 

Parapetní klimatizační jednotky japonského výrobce Fuji Electric jsou jedním z nejúčinnějších modelů. Fuji Electric dosahuje tohoto prvenství s řadou inovativních technologií a díky použití vysoce kvalitních materiálů. Parapetní řada má nejmodernější systém invertorového řízení s dvěma ventilátory pro optimální rozložení proudění vzduchu a rychle tak dosahuje požadované teploty. Tento model je primárně určen pro obyvatele malých a středních místností  (obývací pokoj, ložnice nebo kancelář).

Vlastnosti produktu

 • Inverter: Po spuštění začne jednotka pracovat na vysoký výkon, aby se rychle v místnosti dosáhlo požadované teploty. Následně se jednotka automaticky přepne na nižší ekonomický režim.
 • Režim vysokého výkonu: Používá se pro rychlé ochlazení nebo vytopení místnosti.
 • Úsporný režim: Při úsporném režimu bude teplota mírně vyšší než nastavená (v režimu Chlazení) nebo nižší než nastavená (v režimu Topení) . Tím dochází k úsporám energie. Režim nízké hlučnosti venkovní jednotky Tento režim snižuje hlučnost venkovní jednotky tak, že snižuje rychlost ventilace a otáčky kompresoru. To je výhodné zejména v noci.
 • Týdenní časovač: Umožňuje nastavit teplotu a časovače pro libovolný den v týdnu. Můžete nastavit až 4 časy zapnutí a vypnutí pro jeden den.
 • Kývavý rozptyl vzduchu: Lamely se automaticky pohybují nahoru a dolů, aby se vzduch rovnoměrně rozptýlil do všech koutů místnosti.
 • Automatický provoz: Režimy (Chlazení, Topení a Vysoušení) se automaticky přepnou, aby byla zachována a udržována nastavená teplota. Režim 10°C Teplotu v místnosti lze udržovat na 10°C, aby se zabránilo jejímu přílišnému poklesu.
 • Tichý provoz: Vnitřní jednotka pracuje v tichém režimu, když přepnete ovladač ventilátoru na QUIET.
 • Programový časovač: Funkce PROGRAM TIMER umožňuje spojení vypnutí a zapnutí do jedné časové sekvence. Časová sekvence umožňuje přechod buď z ON TIMER na OFF TIMER nebo z OFF TIMER na ON TIMER během 24 hodin.
 • Spánkový režim: Pokud je Spánkový režim zapnut během režimu Topení, nastavení termostatu se během provozu postupně snižuje; pokud je zapnut během režimu Chlazení nebo Vysoušení, nastavení termostatu se během provozu postupně zvyšuje. Po dosažení nastaveného času se klimatizační jednotka automaticky vypne.
 • Filtr odolný proti plísním: Vzduchový filtr je navržen tak, aby byl odolný proti plísním, a tak umožnil čistější provoz a snadnější údržbu.
 • Bezdrátový dálkový ovladač: Bezdrátový dálkový ovladač umožňuje pohodlnou obsluhu klimatizační jednotky
 • Drátový dálkový ovladač (volitelný): Je možné nainstalovat drátový dálkový ovladač. Liší se od bezdrátového v několika bodech. Oba ovladače lze používat zároveň (jejich funkce je ale omezena). Při provedení nedovoleného nastavení se ozve pípnutí a indikátory na jednotce začnou blikat. 
Výrobce
aircon FUJI
Stav zboží
Nové
Energetická třída
A++ / A+
Výkon chlazení
3500 W
Výkon topení
4500 W
Příkon topení
1190 W
Napájení
230/1/50 V/fáze/Hz
Množství chladiva
1,975 kg
Hlučnost - akust. výkon (vnitřní jednotka)
55 db(A)
Hlučnost - akust. výkon (venkovní jednotka)
64 dB(A)
Vzduchový výkon (vnitřní jednotka)
570 m3
Napájecí napětí
4,4 A
Hmotnost netto vnitřní jednotka
14 kg
Hmotnost netto venkovní jednotka
36 kg
Rozměry venkovní jednotky (VxŠxH)
540/790/290 mm
Rozměry vnitřní jednotky (VxŠxH)
600/740/200 mm
Provozní teploty (topení)
-15 ~ +24 °C
Provozní teploty (chlazení)
-10 ~ +43 °C
Vzduchový výkon (venkovní jednotka)
1680 m3
SCOP
4,00
SEER
6,50
Příkon chlazení
940 W
Chladivo
R410a