Aircon FUJI ASF 7Ui-KE stříbrná

Katalogové číslo: ZANFI07R4KES

Nástěnné jednotky Aircon FUJI řady KE vynikají především svým designem, jelikož čelní panel má texturovaný povrch ve stříbrné barvě a v interiéru působí velmi elegantně. Efektivní výkon chlazení, tichý provoz, pohodlné ovládání pomocí Wi-Fi a ekologické chladivo R32 - to jsou přednosti nástěnných modelů s označením KE.

Odeslat poptávku

Nástěnné klimatizace Aircon FUJI patří již po dlouho dobu mezi nejoblíbenější na trhu, a proto se společnost snaží neustále vylepšovat své výrobní technologie a také sleduje aktuální trendy v oblasti chlazení a topení. Modelová řadea s označením "KE" se vyniká především svým designem. Přední panel vnitřních jednotek má texturovaný povch, čímž elegantně doplní každý interiér vaší domácnosti nebo kanceláře. Jednotky jsou dostupné ve výkonech chlazení od 2,0 kW až do 4,2 kW.

Vlastnosti produktu:

Tenký a stylový design: stylový tenký design s velkým hybridním výměníkem, který dosahuje prvotřídní hodnoty SEER a SCOP.

Velká úspora energie: Dosahuje špičkové výkonnosti díky vysoce účinnému tepelnému výměníku ve tvaru lamda, velkému ventilátoru s příčným průtokem a ekologickému chladivu R32.

Komfortní proudění vzduchu a tichý provoz: Velká lamela a nový způsob výfuku vzduchu poskytují tichý provoz a příjemné proudění vzduchu, který dosáhne až k podlaze.

Ovládání pomocí chytrého telefonu: Díky Wi-Fi adaptéru a aplikaci FGLair je možné ovládat klimatizaci odkudkoliv prostředncstvím chytrého telefonu nebo tabletu.

Výrobce
aircon FUJI
Stav zboží
Nové
Energetická třída
A++ / A+
Výkon chlazení
2000 W
Výkon topení
2500 W
Příkon topení
555 W
Napájení
230/1/50 V/fáze/Hz
Množství chladiva
0,6 kg
Hlučnost - akust. výkon (vnitřní jednotka)
54 db(A)
Hlučnost - akust. výkon (venkovní jednotka)
61 dB(A)
Vzduchový výkon (vnitřní jednotka)
650 m3
Napájecí napětí
6,5 A
Hmotnost netto vnitřní jednotka
11 kg
Hmotnost netto venkovní jednotka
23 kg
Rozměry venkovní jednotky (VxŠxH)
541/663/290 mm
Rozměry vnitřní jednotky (VxŠxH)
295/950/230 mm
Provozní teploty (topení)
-15 ~ +24 °C
Provozní teploty (chlazení)
-10 ~ +46 °C
Vzduchový výkon (venkovní jednotka)
1,650 m3
SCOP
4,10
SEER
7,40
Příkon chlazení
450 W
Chladivo
R32