Katalogové číslo: ZV8070646MAT

Ochranné filtry mechanických nečistot se zpětným proplachem EASY FILT-B: řada pro instalaci na rozvodech studené vody, odstraňuje hrubé a jemnozrnné nečistoty pomocí síta filtru. JUDO EASY – jednoduchá cesta, jak chránit vodovodní instalace s spotřebiče před rzí, mechanickými nečistotami a korozí.

Odeslat poptávku

Produkty JUDO řady EASY chrání proti vodovodním haváriím, usazeninám, mechanickým nečistotám a korozi. Ideální místo pro instalaci zařízení JUDO EASY je na hlavním přívodu vody. Rychlou a bezproblémovou instalaci produktů řady JUDO EASY zajistí patentovaný JUDO QUICK-SET-E. Filtry řady EASY jsou speciálně navrženy pro ochranu potrubních systémů, příslušenství, armatur a spotřebičů, a zároveň splňují nejpřísnější požadavky evropských norem v oblasti pitné vody. Používají se k odstranění nežádoucích částic v suspenzi již na přívodu vody a nabízejí maximální snadnou instalaci a použití.
Tento filtr je vhodný pro užití ve studené pitné vodě o maximální teplotě do 30 °C (86°F)

Odstraňuje hrubé a jemnozrnné nečistoty pomocí síta filtru:

  • Malé částice, jako jsou rez a zrnka písku, jsou vypláchnuty do domácího vodovodního řádu spolu s pitnou vodou. Tyto částice mohou způsobit usazování korozních nečistot, což může vést k poruchám ve sprchových hlavicích, znečištění povrchů a k poruchám citlivých spotřebičů. Tento filtr do značné míry zamezuje výše označeným jevům.  
  • Částice menší, než je mřížka síta, zákal a látky rozpuštěné ve vodě nelze pomocí tohoto filtru z vody odstranit.

Výhody:  

  • EKONOMICKÝ - bez  nákladných výměn filtračních vložek a malá spotřeba vody během krátkého intervalu zpětného proplachu
  • EFEKTIVNÍ ZPĚTNÝ PROPLACH - rotační systém zpětného proplachu bez přerušení dodávek vody
  • HYGIENICKÝ - není zde nutnost výměny filtračních vložek, jednotka tedy nemusí být otevřena a vystavena působení okolního vzduchu
Výrobce
JUDO
Stav zboží
Nové
Tlaková ztráta při proplachu
0,2 - 0,5 bar
Vodní průtok
3,3 - 5,0 m3/h
Přípojka na trubku
3/4" Coul
Čištění filtru
Manuál
Typ filtru
Se zpětným proplachem
Filtrace
Studená (do 30°C)