Katalogové číslo: ZV8070649MAT

Ochranné filtry mechanických nečistot se zpětným proplachem EASY FILT-BHW: řada pro instalaci na rozvodech vody až do 70°C, odstraňuje hrubé a jemnozrnné nečistoty pomocí síta filtru. JUDO EASY – jednoduchá cesta, jak chránit vodovodní instalace s spotřebiče před rzí, mechanickými nečistotami a korozí.

Odeslat poptávku

Produkty JUDO řady EASY chrání proti vodovodním haváriím, usazeninám, mechanickým nečistotám a korozi. Ideální místo pro instalaci zařízení JUDO EASY je na hlavním přívodu vody. Rychlou a bezproblémovou instalaci produktů řady JUDO EASY zajistí patentovaný JUDO QUICK-SET-E. Filtry řady EASY jsou speciálně narženy pro ochranu potrubních systémů, příslušenství, armatur a spotřebičů, a zároveň splňují nejpřísnější požadavky evropských norem v oblasti pitné vody. Používají se k odstranění nežádoucích částic v suspenzi již na přívodu vody a nabízejí maximální snadnou instalaci a použití.

Tento filtr je vhodný pro užití ve studené pitné vodě o maximální teplotě do 70 °C 

Odstraňuje hrubé a jemnozrnné nečistoty pomocí sítafiltru:

  • Malé částice, jako jsou rez a zrnka písku, jsou vypláchnuty do domácího vodovodního řádu spolu s pitnou vodou. Tyto částice mohou způsobit usazování korozních nečistot, což může vést k poruchám ve sprchových hlavicích, znečištění povrchů a k poruchám citlivých spotřebičů. Tento filtr do značné míry zamezuje výše označeným jevům. 
  • Částice menší, než je mřížka síta, z, zákal a látky rozpuštěné ve vodě nelze pomocí tohoto filtru z vody odstranit. 

Výhody: 

  • EKONOMICKÝ - bez  nákladných výměn filtračních vložek a malá spotřeba vody během krátkého intervalu zpětného proplachu
  • EFEKTIVNÍ ZPĚTNÝ PROPLACH - rotační systém zpětného proplachu bez přerušení dodávek vody
  • FLEXIBILNÍ – jednotka je vhodná i pro instalace rozvodů teplé vody
  • HYGIENICKÝ - není zde nutnost výměny filtračních vložek, jednotka tedy nemusí být otevřenaa vystavena působení okolního vzduchu


Výrobce
JUDO
Stav zboží
Nové
Čištění filtru
Manuál
Typ filtru
Se zpětným proplachem
Filtrace
Teplá (do 70°C)