Úprava vody CWT

Lidské tělo je tvořeno přibližně 60 % vody. Vodu pijeme, ve vodě vaříme, vodou se myjeme, ve vodě pereme … Dopřejte si DOBROU vodu z každého kohoutku.

Odeslat poptávku

Filtrace mechanických nečistot

Filtrace mechanických nečistot

Víte, že v potrubí pitné vody jsou stále malé částice pevných látek (rez, písek)? Tyto způsobují korozi, zanášejí rozvody, poškozují vodovodní baterie, termostatické ventily, pračky, myčky, ohřívače vody a další. Precizní filtrací významně zvýšíte životnost potrubí i zařízení.

Odstranění vodního kamene

Odstranění vodního kamene

Nepoužíváme žádnou chemii, protože fyzika je mocná čarodějka. Mnohokrát osvědčená Vulcan® impulzní metoda chytře využívá změny „chování“ vápníku při jeho krystalizaci, čímž efektivně zamezuje usazování vodního kamene. Prosté a funkční.

Ochrana proti havárii vody

Ochrana proti havárii vody

Škody způsobené vodou jsou vždy neočekávané. Důlková koroze nebo například mráz rozežírá potrubí nepozorovaně. Navíc se často společně instalují nevhodné materiály a také složení vody urychluje opotřebení a poškození potrubí. Tyto problémy se projeví až ve chvíli, kdy je příliš pozdě – byt je pod vodou.

Vitalizace vody

Vitalizace vody

Energie minerálů je zde od nepaměti. Vitalizace vody využívá těchto efektů a vodu obohacuje o blahodárné účinky s dopadem na váš spánek, pokožku, metabolismus, vstřebávání vitamínů či podporuje celkovou detoxikaci organismu.

Změkčovače vody

Kdo se někdy koupal v měkké vodě, zná ten nesrovnatelně jemný pocit na pokožce. Měkké, nadýchané prádlo, stejně jako úspora času při čištění, měkká voda zvyšuje vaši pohodu. To vše a ještě více nabízí změkčovací jednotky JUDO, které nastavují nové standardy v úpravě užitkové vody.