Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Reference tepelných čerpadel – bazény

Rodinný dům Kunovice

Rodinný dům Kunovice

Bazén o objemu 45 m3 s polykar­bonátovým zakrytím. Pro bazén bylo použito TČ typ GS 18 o výkonu 7,2 kW (A15°C/W30°C).

Rodinný dům Praha

Rodinný dům Praha

Plastový bazén o objemu 25 m3 s polykar­bonátovým zakrytím. Bazén je provozován od dubna do října. Pro bazén bylo použito TČ typ GS 18 o výkonu 7,2 kW (A15°C/W30°C).

Rodinný dům Trhové Sviny

Rodinný dům Trhové Sviny

Plastový bazén o objemu 35 m3 s polykar­bonátovým zakrytím. Bazén je provozován od dubna do října. Pro bazén bylo použito TČ typ GS 18 o výkonu 7,2 kW (A15°C/W30°C).

Rodinný dům Kaplice

Rodinný dům Kaplice

Venkovní bazén o objemu 35 m3 zakrytý solární plachtou. Bazén je provozován od kvěna do září. Pro bazén bylo použito TČ typ GS 18 o výkonu 7,2 kW (A15°C/W30°C)

Rodinný dům Praha

Rodinný dům Praha

Bazén Desjoyaux o objemu 40 m3 se solární plachtou. Bazén je provozován od května do října. Pro bazén bylo použito TČ typ ROW 24R o výkonu 8,4 kW (A15°C/W30°C).

Rodinný dům Praha

Rodinný dům Praha

Venkovní bazén o objemu 35 m3 zakrytý solární plachtou. Bazén je provozován od kvěna do září. Pro bazén bylo použito TČ typ ROW 17R o výkonu 7,2 kW (A15°C/W30°C).

Rodinný dům Praha

Rodinný dům Praha

Vnitřní bazén o objemu 35 m3 . Bazén je provozován od března do listopadu. Pro bazén bylo použito TČ typ GS 18 o výkonu 7,2 kW (A15°C/W30°C).

Rodinný dům Strakonice

Rodinný dům Strakonice

Bazén Desjoyaux o objemu 35m3 se solární plachtou. Bazén je provozován od května do října. Pro bazén bylo použito TČ typ ROW 17R o výkonu 7,2 kW (A15°C/W30°C)

Rodinný dům České Budějovice

Rodinný dům České Budějovice

Plastový bazén o objemu 30m3 s polykarbonátovým zakrytím. Bazén je provozován od května do října. Pro bazén bylo použito TČ typ ROW 17R o výkonu 7,2 kW (A15°C/W30°C)

Rodinný dům Plzeň

Rodinný dům Plzeň

Plastový bazén o objemu 30m3 s polykarbonátovým zakrytím. Bazén je provozován od května do října. Pro bazén bylo použito TČ typ GS 18 o výkonu 7,2 kW (A15°C/W30°C)

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Voda, chlazení, topeníKlimatizaceKlimatizace pro domácnosti a kancelářeMobilní klimatizaceNástěnné klimatizaceMulti systémDaitsu BORA 2x1Multisplit pro 2, 3 a 4 místnostiDaitsu LIBERTY 5x1Multisplit pro 8 místnostíMultisplit TWIN/TRIPLEKazetové klimatizaceMezistropní klimatizacePodstropní / parapetní klimatizaceOkenní klimatizaceKlimatizace pro komerční a průmyslové objektyVRF systémy AIRSTAGEAirstage VRF J-IISAirstage VRF V-IIAirstage VRF VR-IIVnitřní jednotkyKondenzační jednotkyFan coil jednotkyVzduchové clonyTepelná čerpadlaTepelná čerpadla vzduch-vodaDC inverterová tepelná čerpadlaSplitová tepelná čerpadlaKompaktní tepelná čerpadlaTepelná čerpadla země-vodaTepelná čerpadla voda-vodaBazénová tepelná čerpadlaÚprava vodyOchrana proti havárii vodyFiltrace mechanických nečistotFiltry automatickéJUDO Profimat-PlusJUDO Speedymat LonglifeFiltry manuálníJUDO Profi PlusJUDO PromiJUDO Speedy LonglifeJUDO JRSF-HWJUDO Spüli-plusJUDO JRSFJUDO EasyJUDO HEIFI-KOMJUDO PURE TAPJUDO FILLY-HWOdstranění vodního kameneDomácí provedeníKomerční provedeníPrůmyslová provedeníVitalizace vodyOdvlhčovače vzduchuČističky vzduchuVýprodejTopidlaRozbaleno

Klimatizace DAITSU | Klimatizace SAKURA | Klimatizace Artel | Klimatizace Fuji Electric | Klimatizace SHARP | Klimatizace REFREDO | Klimatizace aircon FUJI | Mobilní klimatizace DAITSU | Mobilní klimatizace SAKURA | Mobilní klimatizace REFREDO

Aktuální akce !