Aircon FUJI ACF 12UiA - LL

Katalogové číslo: Z000000623

Štíhlé „slim“ mezistropní klimatizační jednotky s nízkým profilem jsou určeny pro montáž do úzkých mezistropních prostor. Jednotky od 3,5 do 5,2 kW mohou být instalovány také ve svislé poloze. Jednotky disponují rozšířenými možnostmi dalšího příslušenství.

Odeslat poptávku

Mezistropní jednotky LL

Mezistropní jednotky jsou splitové jednotky, které jsou schopny distribuovat vzduch z jedné centrální jednotky do několika místností současně nebo v jedné místnosti vydechují vzduch na několika různých místech. Je zcela lhostejno jakého tvaru či v jakém stylu je Vaše místnost.

Mezistropní jednotky vždy zaručí rovnoměrnou a správnou teplotu prostoru pomocí volitelných distribučních elementů – výdechových mřížek umístěných ve zdi či ve stropě. Navíc díky svému jinak zcela skrytému provedení jsou vhodné i do netradičních a nebo třeba i do historicky cenných interiérů. Jsou ideální také pro hotely, banky a podobné instituce, kde je vyžadován obzvláště tichý a diskrétní provoz.

Klimatizace automaticky nastaví teplotu vyfukovaného vzduchu na průměrnou hodnotu teplot ve všech místnostech. Díky této schopnosti mohou být shodné parametry teploty vzduchu udržovány centrálně bez potřeby řídit klimatizaci v každé místnosti zvlášť. Dálkovým ovládáním upevněným na stěnu místnosti uživatel ovládá: zapnutí / vypnutí jednotky, programy časovače, nastavení teploty, rychlost a směr proudu vzduchu a další.  

Vlastnosti produktu:

  • Inverter: Po spuštění začne jednotka pracovat na vysoký výkon, aby se rychle v místnosti dosáhlo požadované teploty. Následně se jednotka automaticky přepne na nižší ekonomický režim.
  • Úsporný režim: Při úsporném režimu bude teplota mírně vyšší než nastavená (v režimu Chlazení) nebo nižší než nastavená (v režimu Topení) . Tím dochází k úsporám energie.
  • Automatický provoz: Režimy (Chlazení, Topení a Vysoušení) se automaticky přepnou, aby byla zachována a udržována nastavená teplota. 
  • TÝDENNÍ ČASOVAČ: Umožňuje provést provozní nastavení pro libovolný den v týdnu. Funkce DAY OFF umožní nastavení dne v týdnu, kdy jednotka nepracuje.
  • PŘECHODNÝ ČASOVAČ: Funkce umožňuje změnit nastavenou provozní teplotu pro každý den v týdnu. Tento časovač je možné použít s jinými časovači. Dálkové ovlada
  • KABELOVÝ OVLADAČ: Drátový dálkový ovladač umožňuje pohodlnou obsluhu klimatizační jednotky
  • BEZDRÁTOVÝ OVLADAČ (VOLITELNÝ): Je možné používat bezdrátový dálkový ovladač. Liší se od drátového ovladače v několika bodech.


  Výrobce
  aircon FUJI
  Energetická třída
  A+ / A+
  Výkon chlazení
  3500 W
  Výkon topení
  4100 W
  Příkon topení
  1110 W
  Napájení
  230/1/50 V/fáze/Hz
  Množství chladiva
  1,975 kg
  Hlučnost - akust. výkon (vnitřní jednotka)
  58 db(A)
  Hlučnost - akust. výkon (venkovní jednotka)
  61 dB(A)
  Vzduchový výkon (vnitřní jednotka)
  650 m3
  Napájecí napětí
  4,8 A
  Hmotnost netto vnitřní jednotka
  19 kg
  Hmotnost netto venkovní jednotka
  40 kg
  Rozměry venkovní jednotky (VxŠxH)
  578/790/300 mm
  Rozměry vnitřní jednotky (VxŠxH)
  198/700/620 mm
  Provozní teploty (topení)
  -15 ~ +24 °C
  Provozní teploty (chlazení)
  -10 ~ +46 °C
  Vzduchový výkon (venkovní jednotka)
  1780 m3
  SCOP
  4,0
  SEER
  5,9
  Příkon chlazení
  1050 W
  Chladivo
  R410A