Aircon FUJI ACF 18UiA - LL

Katalogové číslo: Z000000625

Štíhlé „slim“ mezistropní klimatizační jednotky s nízkým profilem jsou určeny pro montáž do úzkých mezistropních prostor. Jednotky od 3,5 do 5,2 kW mohou být instalovány také ve svislé poloze. Jednotky disponují rozšířenými možnostmi dalšího příslušenství.

Odeslat poptávku

Mezistropní jednotky LL

Mezistropní jednotky jsou splitové jednotky, které jsou schopny distribuovat vzduch z jedné centrální jednotky do několika místností současně nebo v jedné místnosti vydechují vzduch na několika různých místech. Je zcela lhostejno jakého tvaru či v jakém stylu je Vaše místnost.

Mezistropní jednotky vždy zaručí rovnoměrnou a správnou teplotu prostoru pomocí volitelných distribučních elemententů – výdechových mřížek umístěných ve zdi či ve stropě. Navíc díky svému jinak zcela skrytému provedení jsou vhodné i do netradičních a nebo třeba i do historicky cenných interiérů. Jsou ideální také pro hotely, banky a podobné instituce, kde je vyžadován obzvláště tichý a diskrétní provoz.

Klimatizace automaticky nastaví teplotu vyfukovaného vzduchu na průměrnou hodnotu teplot ve všech místnostech. Díky této schopnosti mohou být shodné parametry teploty vzduchu udržovány centrálně bez potřeby řídit klimatizaci v každé místnosti zvlášť. Dálkovým ovládáním upevněným na stěnu místnosti uživatel ovládá: zapnutí / vypnutí jednotky, programy časovače, nastavení teploty, rychlost a směr proudu vzduchu a další. 

Vlastnosti produkt:

  • Inverter: Po spuštění začne jednotka pracovat na vysoký výkon, aby se rychle v místnosti dosáhlo požadované teploty. Následně se jednotka automaticky přepne na nižší ekonomický režim.
  • Úsporný režim: Při úsporném režimu bude teplota mírně vyšší než nastavená (v režimu Chlazení) nebo nižší než nastavená (v režimu Topení) . Tím dochází k úsporám energie.
  • Automatický provoz: Režimy (Chlazení, Topení a Vysoušení) se automaticky přepnou, aby byla zachována a udržována nastavená teplota. 
  • TÝDENNÍ ČASOVAČ: Umožňuje provést provozní nastavení pro libovolný den v týdnu. Funkce DAY OFF umožní nastavení dne v týdnu, kdy jednotka nepracuje.
  • PŘECHODNÝ ČASOVAČ: Funkce umožňuje změnit nastavenou provozní teplotu pro každý den v týdnu. Tento časovač je možné použít s jinými časovači. Dálkové ovlada
  • KABELOVÝ OVLADAČ: Drátový dálkový ovladač umožňuje pohodlnou obsluhu klimatizační jednotky
  • BEZDRÁTOVÝ OVLADAČ (VOLITELNÝ): Je možné používat bezdrátový dálkový ovladač. Liší se od drátového ovladače v několika bodech. 


Výrobce
aircon FUJI
Stav zboží
Nové
Energetická třída
A++ / A+
Výkon chlazení
5200 W
Výkon topení
6000 W
Příkon topení
1660 W
Napájení
230/1/50 V/fáze/Hz
Množství chladiva
1,975 kg
Hlučnost - akust. výkon (vnitřní jednotka)
58 db(A)
Hlučnost - akust. výkon (venkovní jednotka)
62 dB(A)
Vzduchový výkon (vnitřní jednotka)
940 m3
Napájecí napětí
7,2 A
Hmotnost netto vnitřní jednotka
23 kg
Hmotnost netto venkovní jednotka
40 kg
Rozměry venkovní jednotky (VxŠxH)
578/790/300 mm
Rozměry vnitřní jednotky (VxŠxH)
198/900/620 mm
Provozní teploty (topení)
-15 ~ +24 °C
Provozní teploty (chlazení)
-10 ~ +46 °C
Vzduchový výkon (venkovní jednotka)
2000 m3
SCOP
4,1
SEER
6,2
Příkon chlazení
1620 W
Chladivo
R410a