Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Nástěnné klimatizace

Aircon FUJI ASF 09Ui-KP

Katalogové číslo: ZANFI09R4KP

Nástěnné jednotky Aircon FUJI řady "KP" - to jsou spolehlivé klimatizace s kompaktními rozměry a elegantním designem. Vyznačují se velmi tichým chodem, pohodlným ovládáním pomocí Wi-Fi a energeticky úsporným provozem.

Doprava Zdarma

Nástěnné klimatizace Aircon FUJI patří již po dlouho dobu mezi nejoblíbenější na trhu, a proto se společnost snaží neustále vylepšovat své výrobní technologie a také sleduje aktuální trendy v oblasti chlazení a topení. Série s označením "KP" se vyznačuje velkou účinností, nízkou energerickou náročností a moderním designem. Jednotky jsou dostupné ve výkonech chlazení od 2,0 kW až do 3,4 kW.

Vlastnosti produktu:

Elegantní a stylový design: Velký výkon a kompaktnéí design. Silný průtok vzduchu navzdory kompaktnímu designu o šířce 784mm. Ideální do ložnice nebo například do kanceláře. 

Velká úspora energie: Dosahuje špičkové výkonnosti díky vysoce účinnému tepelnému výměníku ve tvaru lamda, velkému ventilátoru s příčným průtokem a ekologickému chladivu R32. Velký hybridní výměník dosahuje prvotřídní hodnoty SEER a SCOP.

Komfortní proudění vzduchu a tichý provoz: Velká lamela a nový způsob výfuku vzduchu poskytují tichý provoz a příjemné proudění vzduchu, který dosáhne až k podlaze.

Ovládání pomocí chytrého telefonu: Díky Wi-Fi adaptéru a aplikaci FGLair je možné ovládat klimatizaci odkudkoliv prostředncstvím chytrého telefonu nebo tabletu.

Parametry produktu

Energetická třída:
A++ / A+
Výkon chlazení:
2500 W
Výkon topení:
2800 W
Příkon topení:
790 W
Napájení:
230/1/50 V/fáze/Hz
Množství chladiva:
0,55 kg
Hlučnost - akust. výkon (vnitřní jednotka):
58 db(A)
Hlučnost - akust. výkon (venkovní jednotka):
59 dB(A)
Vzduchový výkon (vnitřní jednotka):
630 m3
Napájecí napětí:
6,5 A
Hmotnost netto vnitřní jednotka:
8 kg
Hmotnost netto venkovní jednotka:
23 kg
Rozměry venkovní jednotky (VxŠxH):
541/663/290 mm
Rozměry vnitřní jednotky (VxŠxH):
270/784/224 mm
Provozní teploty (topení):
-15 ~ +24 °C
Provozní teploty (chlazení):
-10 ~ +46 °C
Vzduchový výkon (venkovní jednotka):
1650 m3
SCOP:
4,00
SEER:
6,70
Příkon chlazení:
710 W
Chladivo:
R32

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Voda, chlazení, topeníKlimatizaceKlimatizace pro domácnosti a kancelářeMobilní klimatizaceNástěnné klimatizaceMulti systémAircon FUJI série GDaitsu BORA 2x1Multisplit pro 2, 3 a 4 místnostiDaitsu LIBERTY 5x1Multisplit pro 8 místnostíMultisplit TWIN/TRIPLEKazetové klimatizaceMezistropní klimatizacePodstropní / parapetní klimatizaceOkenní klimatizaceKlimatizace pro komerční a průmyslové objektyVRF systémy AIRSTAGEAirstage VRF J-IISAirstage VRF V-IIAirstage VRF VR-IIVnitřní jednotkyKondenzační jednotkyFan coil jednotkyVzduchové clonyTepelná čerpadlaTepelná čerpadla vzduch-vodaDC inverterová tepelná čerpadlaSplitová tepelná čerpadlaKompaktní tepelná čerpadlaTepelná čerpadla země-vodaTepelná čerpadla voda-vodaBazénová tepelná čerpadlaÚprava vodyOchrana proti havárii vodyFiltrace mechanických nečistotFiltry automatickéJUDO Profimat-PlusJUDO Speedymat LonglifeFiltry manuálníJUDO Profi PlusJUDO PromiJUDO Speedy LonglifeJUDO JRSF-HWJUDO Spüli-plusJUDO JRSFJUDO EasyJUDO HEIFI-KOMJUDO PURE TAPJUDO FILLY-HWOdstranění vodního kameneDomácí provedeníKomerční provedeníPrůmyslová provedeníVitalizace vodyOdvlhčovače vzduchuČističky vzduchuVýprodejTopidlaRozbaleno

Klimatizace DAITSU | Klimatizace SAKURA | Klimatizace Artel | Klimatizace Fuji Electric | Klimatizace SHARP | Klimatizace REFREDO | Klimatizace aircon FUJI | Mobilní klimatizace DAITSU | Mobilní klimatizace SAKURA | Mobilní klimatizace REFREDO

Aktuální akce !