Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Nástěnné klimatizace

Aircon FUJI ASF 12Ui-KP

Katalogové číslo: ZANFI12R4KP

Nástěnné jednotky Aircon FUJI řady "KP" - to jsou spolehlivé klimatizace s kompaktními rozměry a elegantním designem. Vyznačují se velmi tichým chodem, pohodlným ovládáním pomocí Wi-Fi a energeticky úsporným provozem.

Doprava ZdarmaNávrh systému zdarma

Nástěnné klimatizace Aircon FUJI patří již po dlouho dobu mezi nejoblíbenější na trhu, a proto se společnost snaží neustále vylepšovat své výrobní technologie a také sleduje aktuální trendy v oblasti chlazení a topení. Série s označením "KP" se vyznačuje velkou účinností, nízkou energerickou náročností a moderním designem. Jednotky jsou dostupné ve výkonech chlazení od 2,0 kW až do 3,4 kW.

Vlastnosti produktu:

Elegantní a stylový design: Velký výkon a kompaktnéí design. Silný průtok vzduchu navzdory kompaktnímu designu o šířce 784mm. Ideální do ložnice nebo například do kanceláře. 

Velká úspora energie: Dosahuje špičkové výkonnosti díky vysoce účinnému tepelnému výměníku ve tvaru lamda, velkému ventilátoru s příčným průtokem a ekologickému chladivu R32. Velký hybridní výměník dosahuje prvotřídní hodnoty SEER a SCOP.

Komfortní proudění vzduchu a tichý provoz: Velká lamela a nový způsob výfuku vzduchu poskytují tichý provoz a příjemné proudění vzduchu, který dosáhne až k podlaze.

Ovládání pomocí chytrého telefonu: Díky Wi-Fi adaptéru a aplikaci FGLair je možné ovládat klimatizaci odkudkoliv prostředncstvím chytrého telefonu nebo tabletu.

Parametry produktu

Příkon chlazení:
1,00 W
Provozní proud:
6,5/ 9,0 A
Energetická třída:
A++/ A+
Hmotnost netto:
8 kg
Chladivo:
R32
Výkon chlazení:
3,4 W
Vnitřní strana - Hladina akustického tlaku (H/M/L):
46/ 40/ 33 dB (A)
Venkovní strana - Hladina akustického tlaku (H/M/L):
51/ 49 dB (A)
SCOP:
4,10
SEER:
6,30
Příkon topení:
1,14 W
Výkon topení:
3,8 W
Ovládání:
Dálkové
Hloubka:
224 mm
Šířka:
784 mm
Výška:
270 mm

Dokumenty

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !