Katalogové číslo: ZANFI14R4KEB

Nástěnné jednotky Aircon FUJI řady KE vynikají především svým designem, jelikož čelní panel má texturovaný povrch a v interiéru působí velmi elegantně. Efektivní výkon chlazení, tichý provoz, pohodlné ovládání pomocí Wi-Fi a ekologické chladivo R32 - to jsou přednosti nástěnných modelů s označením KE.

Odeslat poptávku

Nástěnné klimatizace Aircon FUJI patří již po dlouho dobu mezi nejoblíbenější na trhu, a proto se společnost snaží neustále vylepšovat své výrobní technologie a také sleduje aktuální trendy v oblasti chlazení a topení. Modelová řadea s označením "KE" se vyniká především svým designem. Přední panel vnitřních jednotek má texturovaný povch, čímž elegantně doplní každý interiér vaší domácnosti nebo kanceláře. Jednotky jsou dostupné ve výkonech chlazení od 2,0 kW až do 4,2 kW.

Vlastnosti produktu:

Tenký a stylový design: stylový tenký design s velkým hybridním výměníkem, který dosahuje prvotřídní hodnoty SEER a SCOP.

Velká úspora energie: Dosahuje špičkové výkonnosti díky vysoce účinnému tepelnému výměníku ve tvaru lamda, velkému ventilátoru s příčným průtokem a ekologickému chladivu R32.

Komfortní proudění vzduchu a tichý provoz: Velká lamela a nový způsob výfuku vzduchu poskytují tichý provoz a příjemné proudění vzduchu, který dosáhne až k podlaze.

Ovládání pomocí chytrého telefonu: Díky Wi-Fi adaptéru a aplikaci FGLair je možné ovládat klimatizaci odkudkoliv prostředncstvím chytrého telefonu nebo tabletu.

Výrobce
aircon FUJI
Stav zboží
Nové
Energetická třída
A++ / A+
Výkon chlazení
4200 W
Výkon topení
5400 W
Příkon topení
141 W
Napájení
230/1/50 V/fáze/Hz
Množství chladiva
0,85 kg
Hlučnost - akust. výkon (vnitřní jednotka)
57 db(A)
Hlučnost - akust. výkon (venkovní jednotka)
65 dB(A)
Vzduchový výkon (vnitřní jednotka)
770 m3
Napájecí napětí
6,5 A
Hmotnost netto vnitřní jednotka
11,5 kg
Hmotnost netto venkovní jednotka
31 kg
Rozměry venkovní jednotky (VxŠxH)
542/799/290 mm
Rozměry vnitřní jednotky (VxŠxH)
295/950/230 mm
Provozní teploty (topení)
-15 ~ 24 °C
Provozní teploty (chlazení)
-10 ~ 46 °C
Vzduchový výkon (venkovní jednotka)
1,680 m3
SCOP
4,1
SEER
6,9
Příkon chlazení
122 W
Chladivo
R32