Katalogové číslo: ZANFI09R4KPMAT

Nástěnné jednotky Aircon FUJI řady "KP" - to jsou spolehlivé klimatizace s kompaktními rozměry a elegantním designem. Vyznačují se velmi tichým chodem, pohodlným ovládáním pomocí Wi-Fi a energeticky úsporným provozem.

Odeslat poptávku

Nástěnné klimatizace Aircon FUJI patří již po dlouho dobu mezi nejoblíbenější na trhu, a proto se společnost snaží neustále vylepšovat své výrobní technologie a také sleduje aktuální trendy v oblasti chlazení a topení. Série s označením "KP" se vyznačuje velkou účinností, nízkou energerickou náročností a moderním designem. Jednotky jsou dostupné ve výkonech chlazení od 2,0 kW až do 3,4 kW.

Vlastnosti produktu:

Elegantní a stylový design: Velký výkon a kompaktnéí design. Silný průtok vzduchu navzdory kompaktnímu designu o šířce 784mm. Ideální do ložnice nebo například do kanceláře. 

Velká úspora energie: Dosahuje špičkové výkonnosti díky vysoce účinnému tepelnému výměníku ve tvaru lamda, velkému ventilátoru s příčným průtokem a ekologickému chladivu R32. Velký hybridní výměník dosahuje prvotřídní hodnoty SEER a SCOP.

Komfortní proudění vzduchu a tichý provoz: Velká lamela a nový způsob výfuku vzduchu poskytují tichý provoz a příjemné proudění vzduchu, který dosáhne až k podlaze.

Ovládání pomocí chytrého telefonu: Díky Wi-Fi adaptéru a aplikaci FGLair je možné ovládat klimatizaci odkudkoliv prostředncstvím chytrého telefonu nebo tabletu.

Výrobce
aircon FUJI
Stav zboží
Nové
Výkon chlazení
A++ / A+ W
Chladivo
R32