Katalogové číslo: ZV8070714

Ochranné filtry JUDO Bioquell FILT B (dříve SPEEDY Longlife) se zpětným proplachem chrání vodní potrubí, armatury a připojené spotřebiče efektivně a levně. Manuální filtr na pitnou vodu do 30 °C, rozsah provozního tlaku 1,5 – 16 bar, jmenovitý průtok 3,7 – 9,2 m3/h. S nerezovým sítkem a postříbřenou vrstvou, keramickým vypouštěcím ventilem a ukazatelem intervalu zpětného proplachu.

  • 15 609 Kč s DPH

Přepážkový filtr na studenou vodu s automatickým proplachem, filtrační nádoba z vysoce kvalitního plastu PN 16, mosazná příruba s připojovacím šroubením, sendvičové síto složeno z PE podpory, nerezové síto 500 µm a postříbřené jemné síto 100 µm (0,1 mm) s antibakteriálním účinkem, čištění síta zpětným proplachem (odsávací lišty), nepřerušovaná dodávka filtrované vody, keramický odkalovací ventil, odvod vody do otevřeného odpadního systému 1/2" hadicí. 

Projektová specifikace

Postříbřené sendvičové nerezové filtrační síto s antibakteriálním účinkem, účinný systém čištění pomocí odsávacích lišt, automatický proplach v cyklech „den–týden–měsíc 2“,  nízká tlaková ztráta, nízká spotřeba prací vody, nepřerušovaná dodávka filtrované vody i během proplachu síta, výrobce i dodavatel certifikován dle normy ISO 9001.


Výrobce
JUDO
Stav zboží
Nové