Katalogové číslo: ZV8020105MAT

Ochranný filtr se zpětným automatickým proplachem a bakteriální ochranou. Filtry JUDO zbaví protékající vodu všech hrubých a jemnozrnných nečistot. Použití pro rodinné domky, kanceláře, obchody, obytné budovy, hotely, gastronomické provozy, průmysl, atd. Časové nastavení proplachu - frekvenci spouštění lze nastavit na hodinu, den, týden a měsíc.

Odeslat poptávku

Konstrukční řada filtrů se zpětným proplachem JUDO je určena pro domácnosti i průmysl s vysokým průtokovým výkonem od 4 do 200m3 / hod. (3/4" - DN200). Patentovaný ochranný filtr se zpětným proplachem účinně a ekonomicky chrání vodovodní potrubí, armatury a jiná připoená zařízení. FIltry JUDO zbaví prodékající vodu všech hrubých a jemnozrných nečistot. Čištění síta probíhá tlakem trysky patentovaným systémem bodové rotace bez nutnosti přerušení přivodu vody.Vlastnosti produktu:Do teploty vody 30°CProplachovací systém ve verzi ruční nebo automatickýHrubost standardního postříbřeného síta – 0,1 mmHrubost síta z nerezové oceli – 0,03 a 0,5 mmTrvanlivost, hospodárnost, bezproblémovostNepřerušení přívodu vody při proplachováníMinimální spotřeba vody při proplachováníPrůhledné těleso filtrůMosazná otočná příruba umožňující montáž pro libovolný směr toku

Přepážkový filtr na studenou vodu s automatickým proplachem, filtrační nádoba z vysoce kvalitního plastu PN 16, přírubové těleso z šedé litiny PN 10, sendvičové síto složeno z PE podpory, nerezové síto 500 µm a postříbřené jemné síto 100 µm (0,1 mm) s antibakteriálním účinkem, možnost volby porézností 0,03/ 0,32/ 0,5 mm, automatické čištění síta zpětným proplachem dle nastaveného času (odsávací hlavice), nepřerušovaná dodávka filtrované vody, odvod vody do otevřeného odpadního systému přes kulový ventil DN 20, odkalení přírubového tělesa filtru kulovým ventilem.

Projektová specifikace:

Postříbřené sendvičové nerezové síto s antibakteriálním účinkem, účinný systém čištění pomocí odsávacích hlavic, automatický proplach v cyklech "4 hodiny-8 hodin–den–týden–měsíc“, nízká tlaková ztráta, nízká spotřeba prací vody, nepřerušovaná dodávka filtrované vody i během proplachu síta, výrobce i dodavatel certifikován dle normy ISO 9001.

Automatické spouštění proplachu:

Ovládání T pro JPF - A/T 3/4" - 2" programovým konektorem volitelná hodina, den, týden nebo měsíc, ruční spouštění pomocí tlačítka.Výrobce
JUDO
Stav zboží
Nové
Čištění filtru
Automat
Typ filtru
Se zpětným proplachem
Filtrace
Studená (do 30°C)