Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

OK
Košík: 0 Ks

Kompaktní tepelná čerpadla

Jedná se o kompaktní zařízení (podle potřeb zákazníka dostupné také ve verzi split), které je instalováno ve venkovním prostředí a na otopnou soustavu je napojeno teplovodním potrubím. Tomu je přizpůsobena jeho celonerezová konstrukce s nadčasovým designem, aby dlouhodobě odolala nežádoucím vlivům venkovního prostředí.

Vlastní kompresorová část je dokonale akusticky a tepelně izolována pro zajištění bezproblémového chodu zařízení a jeho dlouhé životnosti. Z hlediska topné soustavy je kompaktní tepelné čerpadlo vhodné jak pro radiátory ve stávajících objektech, tak pro podlahové nebo stěnové vytápění v novostavbách, a to díky maximální výstupní teplotě 63 °C.

Řídicí rozvaděč se umísťuje dovnitř objektu a je propojen s venkovní jednotkou kabelovým svazkem. Rozvaděč zajišťuje silové spínání záložního zdroje tepla, oběhových čerpadel a jednotlivých regulačních prvků. Komunikace uživatele s řídicím systémem tepelného čerpadla probíhá přes ovládací panel umístěný na přední straně řídicího rozvaděče. Nastavení jednotlivých parametrů tepelného čerpadla je velmi snadné a přehledné díky dotykovému displeji umístěnému na ovládacím panelu.

odeslat poptávku

Doprava ZdarmaNávrh systému zdarma
HP3 AWX ECONOMIC

HP3 AWX ECONOMIC

Doprava ZdarmaNávrh systému zdarma
HP3 AWX DYNAMIC

HP3 AWX DYNAMIC

Doprava ZdarmaNávrh systému zdarma
HP3 AWX AMBIENT

HP3 AWX AMBIENT

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první!

Výdejní místa Kostečka

mapa

Aktuální akce !